Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Suzuki GRXR1000 :twisted: :twisted:

 

Oj tam oj tam - moja Kawa na jedynce 134 km/h. Mogę po mieście (i nie tylko) na jedynce popylać :biggrin:, tylko trochę głośno jest.

Mam wyświetlacz biegów, ale rzadko z niego korzystam, bo juz teraz zwykle wiem, na którym biegu jadę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład na torze w Radomiu się nie pomylisz, bo jeździsz zawsze na drugim biegu, choć krążą słuchy, że ktoś kiedyś zapiął testowo trójkę, bo po długich przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro motur ma 6 biegów, to wypada się nauczyć nimi operować w różnych sytuacjach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zdarzyło Wam się przed światłami "przyredukować" z jedynki? :D

Głupie uczucie, bo nagle pod lewą stopą twardo i zamiast płynnego hamowania - szarpnięcie w stronę przyspieszania z powodu międzygazu :D

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dohamowaniu nie mam nigdy problemu. Jakoś czuję, że moto już wyje, więc musi być jedynka. Za to notorycznie próbuję wrzucić siódmy bieg na trasie. Mimo że staram się zapamiętywać jakie obroty na jakiej prędkości oznaczają, że już dalej w skrzyni biegów nic nie ma.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zdarzyło Wam się przed światłami "przyredukować" z jedynki? :D

Głupie uczucie, bo nagle pod lewą stopą twardo i zamiast płynnego hamowania - szarpnięcie w stronę przyspieszania z powodu międzygazu :D

To skucha, kolego instruktorze, bo skoro dźwignia nie ustąpiła to nie puszczamy klamki :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina czasu i wprawy a liczenie nie będzie potrzebne (tak na marginesie tylko przeszkadza i dekoncentruje), po prędkość jazdy i obrotach silnika połapiesz na jakim biegu jedziesz :)

Kurde jakoś nie skumałem o co Krzywerowi chodzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...