Skocz do zawartości

Ktory z tych trzech rumaków :]?


Rekomendowane odpowiedzi

Ello chłopaki.Na wiosnę planujemy kupno ktoregoś z tych trzech crossikow.Można powiedzieć że juz zdecydowaliśmy się na konkretny model no ale narazie nie bede moze mowił tylko wy powiedzcie ktory byscie wybrali i dlaczego 8)moze dowiem sie czegos ciekawego i zmienie zdanie kto wie :( no ale do rzeczy tutaj macie te 3 motorki:Yamaha WR 400/426/450 F,KTM EXC 520 Racing,Suzuki DR-Z 400E.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie skonczyl niemal identyczny temat:  

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...der=asc&start=0  

pzdr

Ten temat to była kłotnia Andrzeja z 4umowiczami którzy sądzili ze sie zabije i nie umie jezdzic.

Co do tematu Doozer jesli masz hajs i tyle lat co jest podane w danych to wydaje mi sie ze 426f bedzie odpowiednia.Wczesniej latałes na tt600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie skonczyl niemal identyczny temat:  

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...der=asc&start=0  

pzdr

Ten temat to była kłotnia Andrzeja z 4umowiczami którzy sądzili ze sie zabije i nie umie jezdzic.

Co do tematu Doozer jesli masz hajs i tyle lat co jest podane w danych to wydaje mi sie ze 426f bedzie odpowiednia.Wczesniej latałes na tt600?

tzn tt600r mamy dalej,pisze mamy bo jeżdże na niej ja z ojcem,tzn ja czesciej nobo wiadomo wiecej mam czasu.Na TT dałem połowe jej wartości(opłacało się pracować na wakacjach :( ).No i właśnie trzeba kupić nastepny na wiosne zebym mogł z ojcem sobie śmigac w weekendy:)Tak jak piszecie jestesmy za kupnem WR,używke oczywiście jak przeglądałem oferty na dzien dzisiejszy to tak do 16-18 tys sie znajdzie w bdb stanie rocznik 2003,moze sie sprowadzi cos nie wiem zobaczymy.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumple przestrzegali przed 450tkami Yamahy, podobno z powodu porcelanowej głowicy (czy komory spalania-nie wiem nie znam się na tych motocyklach). Piszę to tylko dlatego że lepiej sprawdzić czy rzeczywiście są z tym problemy w sprawdzonych źródłach, niż później wyrzucać kupę kasy w razie awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

520 EXC Racing jest bardzo sympatyczne, choć nie ukrywam, że ma spooory zapas mocy i trzeba umieć się z tym obchodzić. O wiele lepiej mi się jeździ niż na 400 czy potem 450 EXC - po prostu mam komfort psychiczny, że w każdym zakresie obrotów mam taki zapas mocy, że spokojna głowa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tt600r mamy dalej,pisze mamy bo jeżdże na niej ja z ojcem,tzn ja czesciej nobo wiadomo wiecej mam czasu.Na TT dałem połowe jej wartości(opłacało się pracować na wakacjach :) ).No i właśnie trzeba kupić nastepny na wiosne zebym mogł z ojcem sobie śmigac w weekendy:)Tak jak piszecie jestesmy za kupnem WR,używke oczywiście jak przeglądałem oferty na dzien dzisiejszy to tak do 16-18 tys sie znajdzie w bdb stanie rocznik 2003,moze sie sprowadzi cos nie wiem zobaczymy.

Kurna gdzie znalazłeś WRke 2003r. za 16 tyś ??

Mnie jak narazie nie udało sie poszukać tego rocznika za mniej niż 19tyś, mowie o 450 z dokumentami, zarejestrowaną.

Bo właśnie rozglądam się za takim sprzętem w Polsce ale jak nic ciekawego nie trafię to będe sprowadzał, najchętniej 2004 albo koniec 2003 bo jak wiadomo pierwsze modele mają zazwyczaj wady, które sa później poprawiane.

Oczywiście to dopiero kiedy sprzedam obecną 400.

 

Myślałem tez o 250 4T żeby na zawodach startować w nizszej klasie.

Ale obawiam się, że jazda poza torem była by dla mnie mniej przyjemna z powodu mniejszej mocy.

Sam nie wiem, może jakieś sugestie :?: :roll:

 

A który z tych trzech.

Jak dla mnie DRZeta, odpada ze wzgledu na ciężar.

Jeśli już KTM to dlaczego nie tak jak koledzy wcześniej pisali 400/450??

Przecież 520/525 to juz bardzo mocne maszyny, napewno są do ogarnięcia ale po co sie szarpać na początku.

Oczywiście ja biorę Yamahe z tylko mi znanych subiektywnych powodów z cyklu każdy chwali to czym jeździ. :)

Do tego towarzystwa można by dorzucić : Hondy, Huski (pieknie brzmiący silnik 450), Husabergi. Na pewno to też ciekawe sprzęty niestety rzadziej występują co ma pewne konsekwencje.

Na tych stronkach w dziale motocykle są ciekawe porównania,

na pierwszej wychwalany jest KTM na drugiej Yamaha ale może cos wniosą:

http://www.darek-enduro.prv.pl/

http://www.enduro.dario.pl/

 

el_Kurczako zainteresowałeś mnie tą porcelana, jeszcze o tym nie słyszałem.

Chyba z ciekawości dryndne do znajomego zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaRy,co do KTM 520 to raczej problemow z ogarnięciem tej maszyny by nie było.Jechałem na takim samym,znajomy ojca ma takiego,przejechałem sie jakies 5 min po lesie,no wiadomo motorek troche mocniejszy od TT600R,ale nie miałem jakiegos stracha gdy odkręcałem,fajny,lekki i bardzo zrywny motorek takie jest moje zdanie.W Yamaszce mamy 50 KM,jest po lekkich przerobkach tzn sportowy wydech Falcon i sportowy filtr powietrza plus zębata zmieniona na 48 zębów.Mimo tej nie małej mocy juz mam motorek opanowany takze tylko sie bede cieszył gdy nastepny bedzie mocniejszy :) Tutaj masz za*ebistą yamaszke,tylko YZ 450 cena 15 tys 2004 r.to wiadomo to nie to co WR ale podobny,także myśle że znalazłby WR w podobnej cenie

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=69511792

 

A tutaj WT 450,no fakt,nie kosztuje moze 16 tys ale na wiosne,gdy bedzie wiecej ofert myśle że cos by znalazł za te 18:)

 

http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich...11111184224782&

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...