Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Panowie,

od niedawna jestem posiadaczem FZ6N S2 2009r, moto z Francji, stan na moje oko idealny - przebieg ok 9000km.

Teraz tak:

1. Sprzeglo lapie mi dopiero przy samym koncu, a wolal bym, zeby bralo nizej - moze w polowie ruchu klamki..

Jak to wyregulowac? Sruba przy klamce jest wykrecona prawie do konca.

 

2. Jak zabezpieczyc/przygotować moto przed zima, oprocz napelnienia baku pod korek?

 

3. Jakich wymian dokonywac wiosną, oczywiście olej, ale co jeszcze?

 

 

 

P.S ma ktos moze serwisowke do tego modelu? Najlepiej PL

 

Panowie, jestem nowy na forum, ciezko mi sie jak na razie poruszac w tym wszystkim.

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oglądałem dzisiaj FZ6 S z 2005roku. Moto niby "igła" ale zauważyłem coś dziwnego - gdy skręcałem kierownicą w lewo, maksymalnie to między końcówką kierownicy a bakiem było ok 5cm luzu, a gdy skręciłem w prawo na maxa, to nie mogłem wsadzić palców między manetkę gazu a bak. Ogranicznik jest po obu stronach, tzn wystają bolce... To raczej nie normalne, bo wg mnie niebezpieczne, ale może tak jest w fazerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj FZ6 S z 2005roku. Moto niby "igła" ale zauważyłem coś dziwnego - gdy skręcałem kierownicą w lewo, maksymalnie to między końcówką kierownicy a bakiem było ok 5cm luzu, a gdy skręciłem w prawo na maxa, to nie mogłem wsadzić palców między manetkę gazu a bak. Ogranicznik jest po obu stronach, tzn wystają bolce... To raczej nie normalne, bo wg mnie niebezpieczne, ale może tak jest w fazerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie akrat trochę zdziwiło, ale ograniczniki miał w dobrym stanie. Chyba.. Raczej miał prostą kierownicę, a blokady nie sprawdzałem. Nie mogłem w to uwierzyć, bo w tytule ogłoszenia było napisane "igła"! Oszukali mnie?? :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...