Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem fazerzy

 

Zna ktos oznaczenia łożysk z głowki ramy ?w necie znalazlem cos takiego SSh-901 ale nie wiem co to za oznacznienia na zdjeciach sa dwa rózne łożyska jedno wieksze jedno mniejsze.

Może ktos ma stare albo nowe nie zapodane albo dostęp, pomożcie.

 

dzieki z góry

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rozmyślań typu regulować czy nie regulować moto po wymianie tłumika z seryjnego na przelotowy....powiem tak...trochę podzwoniłem...i dwa niezależne autoryzowane serwisy jednogłośnie mówią REGULOWAĆ

 

 

może i wtrysk da radę, może mapa wcale się nie zmieni, ale to wszystko może .....i po wymianie tłumika według mechaników silnik niestety trzeba sprawdzić /wyregulować :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

zna ktoś dokładne wymiary oryginalnego akum do FZS 600?

z góry dzieki za odpowiedz.

 

Akumulator z którym kupiłem moto, oraz nowy akumulator (dedykowany do Fazera) który kupiłem miesiąc temu mają wymiary 15x7x13. Nie są to oryginały, ale pasują idealnie, więc oryginał pewnie ma takie same wymiary.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do rozmyślań typu regulować czy nie regulować moto po wymianie tłumika z seryjnego na przelotowy....powiem tak...trochę podzwoniłem...i dwa niezależne autoryzowane serwisy jednogłośnie mówią REGULOWAĆ

może i wtrysk da radę, może mapa wcale się nie zmieni, ale to wszystko może .....i po wymianie tłumika według mechaników silnik niestety trzeba sprawdzić /wyregulować :icon_mrgreen:

 

To że sprawdzić to rzecz jasna: czy silnik się nie dławi, nie ma "dziury" przy wkręcaniu czy nie faluje za mocno itp.

A regulować konkretnie co chcą ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrapovic to najładniejszy komin do FZ1. Gratuluje wyboru. Zastanawiam mnie jeszcze jedna rzecz, co się dzieje z tym zaworem EXUP, który jest przed tłumikiem przy wymianie komina?

Fabryczne opony, w które ubrany jest mój FZ1 to Dunlopy D221. Dobre są?

 

 

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...