Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Za przegląd po 1000 km skasowali mnie 650 PLN, wydaje mi się, że to ździerstwo :icon_evil:

 

Wczoraj zrobiłem pierwszy przegląd przy 1000 km w salonie Yamahy na Połczyńskiej. Mechanik wymienił olej, filtr, nasmarował łańcuch (w sumie niepotrzebnie) wyregulował wtryski. Koszt przeglądu 365 PLN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek Two Brother's :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Kurde,

Jak dla mnie to na seryjnym kominie Fz1 głośno buczy... Ja nie zmieniam tłumika.

 

 

gumbej,

 

A jak wrażenia z jazdy FZ1?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze taka mała podpowiedz..jak by ktoś zmieniał kierunki na akcesoryjne uważajcie na moc żarówek...

ja założyłem na tył halogenowe 21W i dupa blada nie działa...trzeba było zmienić żarówki na 6W bo awaryjki nie działały

 

 

 

A jak wrażenia z jazdy FZ1?

 

for mła bezcenne :buttrock: :buttrock: i dlatego nie słucham tych pierdół

trakcja winkle predkości zawieszenie..na głowe bije inne sprzety, a jak mi ktoś mówi że np. w starym FZS było coś lepiej to zmyśla.....nie po to prawie wszystko poprawili żeby było gorzej :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie również bosko, zwłaszcza jak na przeglądzie ustawili wtryski. Jak spalanie? Mi wychodzi w trasie przy jeździe do 120-130 km\h + miasto 6,3l\100 km. W samym mieście to jakies 7l

Edytowane przez Occult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mi ktoś mówi że np. w starym FZS było coś lepiej to zmyśla.....nie po to prawie wszystko poprawili żeby było gorzej :icon_twisted:

Mowisz to oczywiscie na podstawie swoich doswiadczen z FZS? :icon_mrgreen:

Jak dla mnie ktos, kto porownuje dwa sprzety, z ktorych na jednym w zyciu nie siedzial-to zmysla :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz to oczywiscie na podstawie swoich doswiadczen z FZS? :icon_mrgreen:

Jak dla mnie ktos, kto porownuje dwa sprzety, z ktorych na jednym w zyciu nie siedzial-to zmysla :icon_twisted:

 

 

Zajc lata praktyki, doświadczenia, znajomości pism, obsługi internetu itp.itd. :icon_mrgreen:

o sprawach oczywistych nie dyskutuje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz to oczywiscie na podstawie swoich doswiadczen z FZS?

Jak dla mnie ktos, kto porownuje dwa sprzety, z ktorych na jednym w zyciu nie siedzial-to zmysla

 

 

Ja nie wiem w czym problem. Jeżeli nie pasuje Ci FZ1 i nie wystarcza do jeżdżenia po polskich drogach to se zmien na FZS albo GSF 1200 albo na Bóg wie co. Wymądrzasz się tutaj jak nie wiem kto i chcesz koniecznie nam coś wpoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem w czym problem. Jeżeli nie pasuje Ci FZ1 i nie wystarcza do jeżdżenia po polskich drogach to se zmien na FZS albo GSF 1200 albo na Bóg wie co. Wymądrzasz się tutaj jak nie wiem kto i chcesz koniecznie nam coś wpoić.

Tak bardzo Cie boli, że nie uznaje FZ1 za jeżdzący ideał ? :icon_rolleyes: Jak dla mnie to takowe po prostu nie istnieja :icon_rolleyes: A Ty widocznie uwazasz, ze kazdy wlasciciel powinien wypowiadac sie o swoim sprzecie w samych superlatywach....Ja natomiast REALNIE oceniam plusy i minusy. :icon_rolleyes: Cały czas pisze,ze FZ1 to bardzo fajny motocykl-ale silnikowi mam troche do zarzucenia. Az takie to uwłaczające temu modelowi? Spoko-od pierwszego zaczynam zbierac na K1300R, to moze kiedys odczepie sie od FZ1 ;) :icon_razz:

 

Ja mam chyba za ciężką ręke :crossy: , bo mój pali ok 8, a raz udało mi się zejśc do 7,2 a raz nawet 10 zężarł :banghead:

No moj rekord to ponad 11 w Poznaniu :icon_mrgreen: Ale 6 tez potrafi spalic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było coś nie halo z nimi ?

 

Były rozregulowane.

 

Tak bardzo Cie boli, że nie uznaje FZ1 za jeżdzący ideał ? Jak dla mnie to takowe po prostu nie istnieja A Ty widocznie uwazasz, ze kazdy wlasciciel powinien wypowiadac sie o swoim sprzecie w samych superlatywach....Ja natomiast REALNIE oceniam plusy i minusy. Cały czas pisze,ze FZ1 to bardzo fajny motocykl-ale silnikowi mam troche do zarzucenia. Az takie to uwłaczające temu modelowi? Spoko-od pierwszego zaczynam zbierac na K1300R, to moze kiedys odczepie sie od FZ1

 

Mnie nic nie boli. Nic nie uważam. Nie wiem tylko dlaczego caly czas trzeszczysz o tym silniku. Znamy już Twoje zdanie na ten temat i jak ktoś będzie chciał sobie przeczytać co cofnie się kilka stron wczesniej.

Chciałbym się przekonać i kiedyś zobaczyć w jaki sposób wykorzystujesz swój motocykl w normalnym ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...