Skocz do zawartości

Buty


Rekomendowane odpowiedzi

jak dopasowac buty ?? mam dlugosc stopy 28 cm co daje nr 43 ale kupuje Formy Terrain albo Raptor, gosc pisze ze nalezy doliczyc 0.5 cm do wymiaru stopy, w rezultacie mieszcze sie pod koniec wymiaru 43 a 3 mm przed rozmiare 44 jaki wybrac 43 czy 44 ?? bo zglupialem troszke ,wszystkie buty domowe i robocze mam na rozmiar 43 i sa akurat na wymiar

ja bym na twoim miejscu bral 44, troszke luzu nie zaszkodzi bo jak mocno za*urwisz w kamien to jest ten margines bezpieczenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanko brac buty pod kolor moto i kurtki (czerwono-biale) czy poprostu czarne kolor uniwerslany, tymbardziej ze mam czarne spodnie :wink: i jak z brudzeniem ?? nie naleze do czyscioszkow raczej nie bede pucowal butow co jazde :icon_mrgreen:

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz jezdze w rozpadajacych sie glanach :wink: ale mam juz kase i czekam na buty

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanko brac buty pod kolor moto i kurtki (czerwono-biale) czy poprostu czarne kolor uniwerslany, tymbardziej ze mam czarne spodnie :icon_mrgreen: i jak z brudzeniem ?? nie naleze do czyscioszkow raczej nie bede pucowal butow co jazde :icon_mrgreen:

 

 

wszystko ma swoje zalety i wady. Białe buty się mniej nagrzewają w słońcu a o tym też trzeba pamiętać, ale oczywiście bardziej się brudzą i po paru sezonach będą żółte. Ja się już nauczyłem żeby nie brać ciuchów pod kolor motocykla. Moto się zmienia a ja cały pomarańczowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tym temacie jakiś czas temu...

 

Chciałbym się zapytać, czy Alpinestars TECH4 to dobre buty (gdzieś o tym pisało, temat jest obszerny, naprawde nieznalazłem, sorry). Chciałbym sobie zrobić prezent na urodzinki i na zakończenie roku jednocześnie i sobie takie coś sprawić...

 

Co ewentualnie polecacie w podobnej cenie ? (800-900) Dodaję, że mogę liczyć na zniżki, gdyż po zakupie moto otrzymałem zapewnienie o zniżkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaj ma glupie pytanie czy buty enduro (Forma Raptor) wyrobia sie w kostce czy ju zostana sztywne do konca ?? cholernie utrudnia mi to zmiane biegow, a nie idzie precyzyjnie i idealnie ustawic dzwigni

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co to znaczy ten cały film? Po co komu 8m filmu?

 

To jest system roll-off. Masz rolki po boku szyby, w a nich specjalną błonę (film), przesuwasz i kurz znika.

Jest to stare rozwiązanie, obecnie od tego odchodzi się. Znacznie lepsze, tańsze i wygodniejsze w użyciu są jednorazowe zrywki. Ale za 50 zł można takie gogle wziąć, choć mają pojedyńczą motocrossową szybę.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...