Skocz do zawartości

Borki-czy wszyscy dojechali do domu?


adu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aker' date=' jak wrazenia po jezdzie w terenie ?;) mam nadzieje, ze jak bedziemy robic maly sped endurakow to wpadniesz na niego, co ? :D[/quote']

 

"lajtowa przejażdżka" - tak to się nazywało :?: :?: Jak wróciłem to nawet gacie miałem mokre :-D Ale było nieopisanie fajnie - nie wiedziałem że to taka frajda - jeszcze raz wielkie dzęki , a na spędzik chętnie wpadnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był długi powrót do domu, ale przyniósł dużo frajdy. POLECAM!!!

Tylko mogliśmy się jeszcze na te jabłka zatrzymać, następnym razem chłopaki co? :oops:

 

Ale pizza była zajebista, takiej pizzy jeszce nigdy nie jadłam.

 

Pozdrawiam i dzięki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeJ :-)

 

Mi i Dawitsonowi też się spokojnie wracało... moja szyja się za to do mnie nie odzywa od wczorajszego wieczora - obraziła się na mnie i nie chce za bardzo działać :-( Może jakiś mocniejszy trunek i borkowe zdjęcia ją trochę rozruszają??

 

Było super... choć zabrakło atrakcji w postaci Dominika na Africe ;-)

 

Pozd;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"lajtowa przejażdżka" - tak to się nazywało Question Question Jak wróciłem to nawet gacie miałem mokre Very Happy Ale było nieopisanie fajnie - nie wiedziałem że to taka frajda - jeszcze raz wielkie dzęki ' date=' a na spędzik chętnie wpadnę[/quote']

 

Pamiątka:

Nadiq XL600RM , data7 DR600s , aker XLV750 , KML XL600R

 

 

1acf4290eec622f9a45985428b447385.jpg

10102baa6b3e4c7ac114d2591183499e.jpg

15a7bfcf08d4a38fad6d798e02461165.jpg

467ee1174284ff0c2b569e8efba21445.jpg

c326beba39f4727255cc4d362c8c5d7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem wcześniej' date=' niż piszę :) pogoda super do końca, zatrzymałem się tylko raz (po paliwko), to i cztery litery ścierpły co nieco :-) , ale co tam - Dobry wieczór wszystkim!!! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: (Maciek, ja nie wiem, jak mnie to minęło na MRU :oops: ;) )[/quote']

 

Dobry Wieczór:-)

No nie wiem, Mireczku, jak to mozliwe :) :) :D

 

My tez cali i zdrowi....kacorek tez doleczony:-)

Dzieki Pawle i Dominiku...Borki jak zwykle superowe :lol:

Pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd u ciebie ten "kawosz" , bo to co trzymasz w ręku to na kubek z kawą nie wygląda!
siemano!a więc z tego ,że sie bardzo zżyłem z ową marką motocykli,a poza tym bez zwykłej kawy też nie moge funkcjonować :) a to w ręku ,moze i nie kawa ale też nie moge żyć bez tego :) :) pozdrawiam do miłego-pozdro dla całej ekipy-szczególnie groszka :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie znacie

Oj panie Rochu. Gadaliśmy wieczorem w piątek. Trzeba było podejść. Za rok się nie wstydźcie' date=' bo będzie lanie na gołą pupę. Okazja może się pojawić nawet wcześniej w związku z Twoim (Waszym) miejscem zamieszkania. Dwa koła? Kulikowisko na wiosnę? Mam nadzieję, że się zrozumieliśmy :)

 

noo ja moim zabojczym tempem 70-90 po 2' date='5 godzinach bylem w domu [/quote']

W drodze myślałem o Tobie - dobrze, że nie jechałeś z nami. Nie zdążyłbyś na 14stą. O 18:42 awaryjny postój w Jankach, wcześniej pielgrzymka wioskowa. Następną razą.

 

 

Rataj (VFR)

Czyż to nie Herubinek niejaki? Panie Luzi, pozdrawiam z błogosławieństwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajcie a znajdziecie" jest w "Mateusz rozdział 7" pozdrówki

 

o prosze prosze tego to nie wiedziałem ze taki obcykany jestes :)

 

[ Dopisane: 26-09-2005' date=' 22:21[/i'] ]

LUZIPOWER no i do ilu dan doszedłes w sobote wieczorem ja jedno i dwie dokładYYYYY :twisted: chyba Cie "pobiłem" no ale moze puzniej dojadałes wiec pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukajcie a znajdziecie" jest w "Mateusz rozdział 7" pozdrówki

kiedyś ktoś często mi to powtarzał - chcę tylko sprawdzić czy dobrze prawił :)

Ja doszedłem do 4 pocji - kurczaczek rules :)

p.s. - teraz wiem dlaczego otrzymałeś od Dominika nagrode za "najmłodszego forumowicza w Borakch" 6 latek 8) a niby ściema, że 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak ci się będzie chciało to możesz sprawdzić czy...

Patrz kurcze' date=' że faktycznie :) Zaiste jest to ten rozdział.

 

Cytat z fragmentem przed i po:

6 Nie dawajcie świętego psom, ani miećcie pereł waszych przed świnie, by ich snać nie podeptały nogami swemi, i obróciwszy się nie rozszarpały was.

7 Proście, a będzie wam dano, [b']szukajcie, a znajdziecie[/b]; kołaczcie, a będzie wam otworzono.

8 Każdy bowiem, kto prosi, bierze; a kto szuka, znajduje; a temu, co kołacze, będzie otworzono.

 

Zdjęcia są w drugim wątku. Do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...