Skocz do zawartości

Jazda moto a prawo jazdy.


mrymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie sprawa jest prosta - nie ma prawka nie ma jazd. W innym przypadku zaczyna sie zabawa w ucieczki i czytanie/pisanie o tym jakto "policja zabija" ściganego motocyklistę. Poco to komu

nie każdy kto jeździ bez prawka musi uciekać od razu przed policją. jakby mnie zatrzymali to bym sie zatrzymal, wytlumaczyl. Jakby dali mandat to trudno, w końcu łamie prawo i na kare zasługuje.

A na motorynce bez paperów jeżdże po wsi bez kasku. (to tak tylko żeby sie pochwalić :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja zabija

koleś z tego co wiem posiadał prawko :-/ tylko motocykl był brata. co miałeś pierwsze hiszpan?? Prawko czy motocykl?? bo jeśli miałbyś najpierw motocykl (w sezonie) a potem prawko i przez ten czas nie jeździłeś to :D :P :P ale jeśli najpierw zrobiłeś prawko a potem miałeś motocykl to się nie dziwie że teraz tak mówisz...

 

zaraz się odezwie jakiś mod albo 40 latek (pozdro ;) ) że znowu zbuntowana młodzież ma najwięcej do powiedzenia :P :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że twoi rodzice sa debilami i mają duużoa kasy ze sprzedaży kapusty ewentualnie pomidorów spod folii.
Ryzy nie lubie Cie, ale to nie miejsce i czas... Primo Jezdze Mz bo jeszcze mnie nie pogielo, secundo czepiasz sie wsi?! Tak ku*wa z Ciebie miastowy...?!

ehhh... psia mac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tyle lat jezdze bez prawka !! I jakos nic mi sie nie stalo bywalo ze i banditem tez jezdzilem po drogach !! To jest tak ze chyba wieksze zagrozenie stwarza na drodze publicznej koles ktory kupil sobie to prawko albo zrobil je na wielkum potworze hyusong 2504t ktory ma chyba prawie 10 konie <hahaha> niz ja !! poza tym taki koles ktory jest straszym frajerem(znam go osobiscie) zrobil prawko a ze ma hajs co sobie kupil ?? OCZYWISCIE NOWA R1 prosto z salonu bo musi miec najmcniejszy motor bo jak on mowi potrzebuje MOCY :-D a osobiscie widzialem jak 2 razy zlapal glebe i powiedzmy ze nie byla lajtowa bo polamal plastiki !!CZLOWIEK nie potrafi jezdzic !! i kto tu jest wiekszym zagrozeniem ja jak pomalu przejezdzam odcinek 5 km po drodze utwardzonej czy taki chlopak co boi sie szybciej wejsc w zakret ale na prostych rozkreca fure do 220?? I PYTAM SIE KTO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze troszke przesadzacie, ja niemam prawka bo poprostu niestac mnie puki co, ale tez nie bujam sie mz na jakies dalsze wypady i staram sie myslec wiecej za innych, na wiosce generalnie sprawa wyglada tak ze jak nie uciekales i nie kozakowales a moto jest oplacone to cie puszcza ewetualnie bez powietrza w gumach :D ale napewno jak bede mial kase to odrazu sie za to zaieram!!!

oczywiscie gogusie na palstikach za kilkanascie-kilkadziesiat kafli bez prawka o mozgu nie wspominajac to inna sprawa ale na takich nic nie poradzimy....

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC napisał
Dla mnie glupota i potepiam stanowczo takie podchjodzenie do sprawy Nie masz prawa to nie jezdzisz - koniec kropka

Szanuje Twoje poglądy. Dla mnie to nie jest głupota i nie potępiam.

Co by to bylo gdyby bez pozwolenia mozna bylo robic wszystko

Coś czego nie jesteś w stanie sobie wyobrazić :-D

I tak dla przykladu zapytam sie was' date=' moj kolega ma bron i strzela sobie tyle ze nie ma [pozwolenia jak myslicie i oceniacie jego postepowanie ?? [/quote']

Strzelectwo to wspaniały sport i rozrywka. Nie ma co tu oceniać. Mam wrażenie że Ty reprezentujesz ludzi którzy, z jakiś dziwnych powodów, uważają "papier" za podstawę oceny kwalifikacji, umiejętności, odpowiedzialności etc. Dziwak z Ciebie. 8)

 

jezeli ja jestem dziwak to nie wiem jak nazwac ciebie...

:mrgreen:

 

P.S.

Ciekawe co powiedzialbys gdyby np. twoje dziecko (czego ci ocdzywiscie nie zycze) potracil mlodociany motocyklista bez prawa jazdy od tak wyskoczyl zrobioc szybka rundke po miescie, tez byc wowczas nie mial nic przeciwko temu :roll:

Po to jest prawo i pozwolenia na uzytkowanie danego sprzetu , ze musisz wiedziec w pierwszej kolejnosci czym grozi jego nie wlasciwe uzytkowanie, jak nalezy sie z nim obchodzic czyt. obslugiwac i jakie srodki ostroznosci musisz przedsiewziac aby podczas obslugi czy uzytkowania nie zrobic sobie i innym krzywdy :!:

zapomnialem tylko ze to ja dziwak jestem....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich mądrych typu: "ja uważam jazdę bez uprawnień za głupią nieodpowiedzialną i ja nigdy bym tego nie zrobił/-a" powie mi ktoś' date=' że jak by miał nowy motocykl w sezonie, ale jeszcze bez prawka to nie ruszycie tego motocykla?? Bo ja nawet jak wiem, że to jest be itd., na ale jak jest sobota, w garażu stoi Japonia a na dworze 30 stopni to nie wyobrażam sobie żeby się nie przejechać, chociaż chwilkę... A myślę, że wszystkie osoby które tak uważają nigdy po prostu nie miały takiej sytuacji... jak wspominałem co innego dresik co ma wszystko w HU**U i po H*** mu prawo jazdy…[/quote']

 

Dopuszczenie do takiej sytuacji jest kretynizmem. Gowniaz przed 17tka nie ma kasy na japonie, a jesli rodzice mu kupili to sa kretynami, natomiast jesli jest juz w wieku gdzie ma kase na ta japonie, to ma tez kase na zrobienie prawka. Nie rozumiem jak mozna posiadajac kase kupic najpierw motocykl, a dopiero pozniej zrobic prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czasami kupno takiego motocykla zdarza sie bardzo nieoczekiwanie !! Np ja ci powiem jak to bylo w moim przypadku, a wiec, - moj tata z takim kumplem mieli otworzyc komis motocyuklowy i serwis, a ze sie znamy na motocrossie mial byc to specjalistyczny komis i servis, tak wyszlo ze czlowiek co pojechal po moto do niemiec zamiast przywiesc 3 kozackie MX przywiozl jednego bandita 04(wtenczas byl to tegoroczny model) i pozniej okazalo sie ze czlowiek sie wycofal( dziecko mu sie urodzilo i rozne inne rzeczy ale rozstalismy sie w zgodzie). jakie skutki ?? u nas w garazu zamiast 3 fajnych MX LUB ENDURO stal jeden tegoroczny bandzior i jak tu go nie przepalac przed sprzedazą ?? hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest kolejny temat rzeka, bo kierowcy bez prawka byli i będą... Ja kupiłem Japonie, bo byłem już po 18. Miałem kasę ze sprzedanego poprzedniego sprzęta i wspomnianej 18, prawo jazdy już kończyłem a trafiła się okazja na niedrogą Japonie no i tak to było. żałuje tylko że z prawkiem pojeździłem 3 tyg. i się rozjeb**!! Ale za to teraz mogę spokojnie czekać na odszkodowanie i nie mieć pełnych majtek że co by było gdyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest kolejny temat rzeka' date=' bo kierowcy bez prawka byli i będą... Ja kupiłem Japonie, bo byłem już po 18. Miałem kasę ze sprzedanego poprzedniego sprzęta i wspomnianej 18, prawo jazdy już kończyłem a trafiła się okazja na niedrogą Japonie no i tak to było. żałuje tylko że z prawkiem pojeździłem 3 tyg. i się rozjeb**!! Ale za to teraz mogę spokojnie czekać na odszkodowanie i nie mieć pełnych majtek że co by było gdyby.[/quote']

 

I po twoich przykrych doswiadczeniach, nadal twierdzisz, ze madre bylo jezdzenie bez prawka?? Chociazby biarac pod uwage kwestie odszkodowania??

 

[ Dopisane: 24-09-2005, 12:09 ]

Bo czasami kupno takiego motocykla zdarza sie bardzo nieoczekiwanie !! Np ja ci powiem jak to bylo w moim przypadku' date=' a wiec, - moj tata z takim kumplem mieli otworzyc komis motocyuklowy i serwis, a ze sie znamy na motocrossie mial byc to specjalistyczny komis i servis, tak wyszlo ze czlowiek co pojechal po moto do niemiec zamiast przywiesc 3 kozackie MX przywiozl jednego bandita 04(wtenczas byl to tegoroczny model) i pozniej okazalo sie ze czlowiek sie wycofal( dziecko mu sie urodzilo i rozne inne rzeczy ale rozstalismy sie w zgodzie). jakie skutki ?? u nas w garazu zamiast 3 fajnych MX LUB ENDURO stal jeden tegoroczny bandzior i jak tu go nie przepalac przed sprzedazą ?? hehe[/quote']

 

Nie wiem, to jest temat typu wyzszosc swiat bozego narodzenia nad wielkanoca

 

Ja wiem jakie sa konsekwencje jazdy bez prawka, Ty wiesz jakie sa i ja mam na ten temat swoje zdanie, Ty swoje.

 

Nie przekonamy sie, bo w inny sposob podchodzimy do tematu, Ty jestes mlodziak, aj juz zdazylem troche nabrac oleju do glowy.

 

Dodam tylko, ze nie rozumiem Twojego ojca, ze pozwolil Ci wyjechac tym Banditem na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po twoich przykrych doswiadczeniach' date=' nadal twierdzisz, ze madre bylo jezdzenie bez prawka?? Chociazby biarac pod uwage kwestie odszkodowania?? [/quote']

Broń Boże nie uważam że to było mądre!! I nigdy tak nie napisałem. Ja dobrze wiedziałem że to mądre nie jest!! Tyle, że chęć jazdy bierze górę. to wszystko. Teraz mogę śmiało powiedzieć że już nigdy nie wsiądę na moto bez prawka (bo mam :D ) Niestety jak ktoś jeździ bez prawka to się musi liczyć z tym że może mieć dość ostro przerąbane (mandat wysokości ok. 500zł i odroczenie możliwości ZROBIENIA prawa jazdy do 21lat!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty hrabia' date=' jestes strasznym leszczem i to w dodatku łatwym do odstrzału i wydojenia. Musisz jezdzic bo co? Taki z ciebie zapalony motorowiec? Ja jak nie mialem prawa jazdy to MZ do garazu i kupilem Komara zeby mnie nie kusiło.[/quote']

Skoro nie chciales jezdzic na MZ, to ty jestes leszcz :-D Takie wypowiedzi jak twoja mnie smiesza... Ja rozumiem zeby Ryzy, czy inny starszy z forum mnie pouczal, bo oni juz swoje przeszli, ale Ty?! :-D Dyskusja na temat braku prawa jazdy jest nieoplacalna, bo i tak nic z tego nie wynika i nie wyniknie! Kto ma jezdzic, bedzie jezdzil! W marcu zaczynam kurs na prawko... Mi tez sie nie podoba fakt ze niemam prawka! darmowe gadanie...

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...