Skocz do zawartości

Szkoła jazdy Piotrka Gadaja i Tomka Kulika


chania
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest debeściarska...

 

Kiedy ktoś mi szkołę Pro-motor polecał uznawałam, że pewnie szkoła, jak każda inna... Jesli ktoś się w jakiejś szkole uczy i zdaje, to potem chwali... Normalka...

 

Ale nie... Uważam, ze chłopaki naprawdę dają więcej ( :D ) niż instruktorzy w innych szkołach... Na egzaminie robiąc ósemkę czułam się bardzo pewnie. A dlaczego? To tajemnica. Zapraszam do szkoły Pro-motor, a sami się przekonacie :D

 

Chłopaki, dzięki. Dziś był moj wielki dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Dajta spokój! Cuda to nie u nas!

A Chania dostanie parę kopów jeżeli jeszcze raz strąbi policjantów, a potem powie im z uśmiechem że "pstryczki sie pomyliły..."

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega ta tajemnica. Ja jestem ze Szczecina to skąd mam sie dowiedzieć? ;)

Tomek, Piotrek - popyt jest! Trzeba filię w Szczecinie zakładać! 8)

A tak na serio, Freeman, to tajemnicy zdradzać mi nie wypada, nie chodzi tu jednak o jakieś sztuczki-magiczki, tylko z grubsza o starą jak świat prawdę w szkoleniu kogokolwiek w jakimkolwiek celu - uczyć w bardziej wymagających warunkach niż egzaminacyjne i wymagać więcej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku i Panie Piotrze świetlana kariera się przed wami otwiera

Co do filli waszej szkoły w innych miastach to jestem przeciw.Jesteście potrzebni tu w Wawie

 

PZDR dla wszystkich instruktorów

 

No jak ja zrobie prawko to mozecie jechać ;)

Tylko użądać w wawie zawszew kulikowiska :flesje:

A żeby poznac tajemnice.....musiesz tu zrobić kurs :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Chania dostanie parę kopów jeżeli jeszcze raz strąbi policjantów' date='[/quote']

 

Nie ma lekko u Tomka i Piotrka, ale nagrodą będzie zdany egzamin, w większości przypadków za pierwszy razem i prawdziwe umiejętności jazdy na motocyklu, nie tylko kwit w ręku. Warto się pomęczyć :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...