Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Rezerwe sie wlacza jak zostaje ~1,5l. Jak masz wiecej i jedziesz na ON i ci pozniej moto bez oznak zgasnie to wtedy wlaczasz rezerwe. Proponuje spojrzec na rysunek kranika :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f5e807bae3f3029.html

 

Jesli wszystko dobrze przekrecasz to wina lezy zapewne w samym kraniku. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w serwisie w poznaniu dalem 160zl, niestety na 99% nie ma zamiennika bo dluuugo szukalem. A uzywka moze byc juz wytarta. Fakt- lekka przesada z tymi czesciami. Za kawalek gumy tyle kasy- w dodatku czekalem na to chyba z 2 tyg!

Aha- ktos tutaj (chyba Seba350?) mial problemy z nienaturalnym braniem oleju, wstepny wyrok byl na uszczelniacze zaworowe- czy faktycznie sie to potwierdzilo? Bo ja juz wymiekam z tym dolewaniem (100ml/100km!) Zeby bylo smieszniej zadych oznak spalania, zero dymku, ladna kultura pracy na zimnym i cieplym silniku, wydaje sie ze tlok i pierscienie sa wporzadku (choc teraz to pewnosci nie mam;) ), komprecha jest jak diabli. Po sezonie oddam moto do serwisu,ale teraz chcialbym zbadac temat. Jaki jest koszt tych gumek? Pomoglo cos?

Pozdr.!

A patrzyl ktos jak przyspieszasz??? Bo moja pali 2/1000km i ja z moto tego nie widze,ale jak z boku ktos patrzy to widac,ze smoli. No w koncu kupilem uszczelniacze ale teraz kiedy je zmienie :rolleyes: Kolejna sprawa przemawiajaca ,ze to uszczelniacze to fakt ,ze jak mam maly poziom oleju w silniku to rano dyma nie wali,ale jak mam MAX to pusci.

Za uszczelniacze w sklepie internetowym KLASA dalem 27 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos dla fanow dr i nie tylko link ktory podaje przedstawia wyczyny mojch przyjaciul zobaczcie co mozna zrobic Dr'ka.

http://video.google.pl/videoplay?docid=416...earch&plindex=0

 

Ci Twoim przyjaciele, kupili w środę od mojego przyjaciela Dr 350?? Z Nakła nad Notecią. Kupił ją koleś co miał niedawno złamaną nogę, chyba na jakimś XT?? DR ma żółte siedzenie i rejestrację CNA(chyba że już zdjeli) :buttrock:

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci Twoim przyjaciele, kupili w środę od mojego przyjaciela Dr 350?? Z Nakła nad Notecią. Kupił ją koleś co miał niedawno złamaną nogę, chyba na jakimś XT?? DR ma żółte siedzenie i rejestrację CNA(chyba że już zdjeli) ;)

 

Pozdro

urban

 

Tak to oni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zauważyłem, że mam luzy a tylnym kole, czym to może być spowodowane? wyrobione łożyska?

 

Zapewne kolo ci lata na boki. Jesli to na pewno kolo a nie caly wahacz to na 90% lozyska. Sa tam 3 sztuki. Jedno w zebatce, dwa pozostale po obu stronach kol. Ja dostalem bezproblemowo w sklepie motoryzacyjnym za ~10zl/sztuka. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to moge Ci rano podac dokladne numery tych lozysk, bo w sobote wymienialem wszystkie 3 sztuki :lapad:

Co prawda wywalilo mi sie tylko to na zebatce, ale profilaktycznie dobrze wymienic wszystkie 3.

Za calosc z nowymi zimeringami zaplacilem cos okolo 40zll

 

Wielkie podziekowania dla Soku11 za wskazowki co i jak. Dzieki niemu cala robota zajela mi okolo 1 godziny.

 

lozyka tylnego kola 6204RS =2 sztuki

lozyko zebatki 6205/C3 = 1sztuka

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Szalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...