Skocz do zawartości

tysiące kombinezonów spłona...


streetstorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rossi5as.th.jpg

 

A co to za fikuśna czerwona "ptaszyna" z którą "jeżdził" Rossi ?

 

To Manuel Poggiali MS 125.

 

Niech sobie bedzie i zoofilem :-) , wazne ze jezdzi i jak jezdzi, a kombinezony "a'la" Rossi produkowane sa w Polsce, jak chyba wiekszosc ciuchow Dainese. Mamy wiec z tego "gejostwa" zyski i chwale, kiedy na skorzanej kurtce za 2 tysie czytasz "made in Poland" :-) .

 

PS. To juz jest afera krajowa! Polska produkuje akcesoria dla gejow :-) !!! Wolac mi tu Rydzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a kombinezony "a'la" Rossi produkowane sa w Polsce' date=' jak chyba wiekszosc ciuchow Dainese...[/quote']

a gdzie dokładniej są one szyte ?

 

Niestety nie wiem, wiem tylko ze chyba na kazdym ciuchu Dainese, ktory posiadam jest metka "made in Poland". A co mnie najbardziej zdziwilo, nawet te najdrozsze sztuki sa produkowane w PL-> dodam ze wszystko kupuje za granica w renomowanych sklepach, wiec nie ma raczej mozliwosci ze to podroby :) .

 

PS. Nawet byl kiedys W "SM" artykul o Dainese, nie mowili co prawda gdzie sie produkuje(chodzi o kraj), ale na jednym zdjeciu bylo widac jakies polskie napisy w hali produkcyjnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kombinezony "a'la" Rossi produkowane sa w Polsce' date=' jak chyba wiekszosc ciuchow Dainese[/quote']

 

=W Polsce szyte sa/byly na caly swiat kombinezony Dainese/Ducati oraz jakies posledniejsze inne dwuczesciowe Dainese, kurtki 'cywilne' np, zdaje sie 'Volcano"i napewno kolorowe "Foggy" itp.- ale raczej nie najwyzsze modele. Z innych- naprawde fajnymi sa Clover'y z garbem . "Rossiego" to pewnie mozna bylo sobie zamowic ale oryginalow chyba nie produkowali na wieksza skale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowiac o "najwyzszych" modelach, mam na mysli normalnego motocykliste, anie zawodnikow czy typowych lanserow :-) . I wcale nie mialem na mysli kanarkowych kombi mistrza :) . Zreszta dla mnie kurtka za np. 2tysie jest juz i tak o wiele za droga :) , ale milo przeczytac na takim produkcie "made in Poland" i tylko o to mi chodzilo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
(...) Do tego ten jego wypiety tylek przed kazdym wejsciem na moto (...)

A gdyby zamiast Rossiego jakaś Włoszka jeździła kobieta nie facet i gdyby wypinała tak tyłek żeby rozciągnąć mięśnie to też byście tak narzekali jak teraz?? Hę?? Wątpie patrzelibyście jęzorami na wierzchu, a tak przynajmniej my kobitki mozemy sobie popatrzeć na ładny tyłeczke zajebistego jeźdźca Galouises Yamaha, ktory według mnie nie jest gejem. Mówice, że jest on gejem bo tak naprawdę mu zazdroscicie tego, że potrafi tak zajebiście jeździć, ze jest w GP ... Tylko zazdrość potrafi człowieka tak okiełznać, żeby mówic takie coś, a nawet jesli by on był to powinniscie go szanować RESPECT FOR ALL. Takie jest moje zdanie. Pozdrowienia

 

..::YOSHI<=>YAMCIA::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, tez Cie goraco pozdrawiam... ;) Troche jednak luziku jest niezbedne w rozmowie ;) Uwazaj z 'YOSHI'- juz jedna jest i potrafi niezle dokopac :twisted: Nie wiem czy zrozumialas temat: nie chodzi o to, ze homo sa gorsi- tylko jaki jest Twoj Vale... :D Spusc powietrze, tak jak My to robimy w kolach przed zima ;) Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...