Skocz do zawartości

tysiące kombinezonów spłona...


streetstorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

streetstorm,

 

zamiast dawać powody małolatom do rozważania na temat czy Rossi jest gejem, czy też nie - pojeździłbyś trochę z nami,

 

ostatnio obiecałeś i co ???

 

a podobno twoja maszyna robi trochę hałasu :evil:

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc tym tokiem' date=' następnie trzeba będzie spalić całą stajnię Yamahy w dalszym czasie wszystkie ich produkty, potem hondę

cholera źle się dzieje[/quote']

 

wara od mojej hondy :evil:

 

przez jednego pedała palić wszystkie motocykle? przypuszczam, że każda marka ma swoich fanów wśród pedałów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowo harcerza - moze byc ustawka na niedziele - spoko :evil:

w sobote musze poszalec z kobita i jej GS500

to jest szansa ze w niedziele dostane wychodne :)

 

a w miniona niedziele nawet budzik nastawilem... ale niestety - nie dalem rady...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat :evil: A tak serio to nierozumiem co za różnica czy jest gejem czy tez nie jest? Człowiek jak kazdy inny i ma prawo jezdzic na czym chce...(tylko bez skojarzen :) ) A moze po prostu nie mozecie ścierpiec ze homoseksualista tez potrafi tak świetnie jezdzic, a coniektórzy hetero jeszcze do tego nie doszli... :? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś wywiadzie, zdaje się w SM Rossi wspomina, że ma dziewczynę. Ale to tylko tyle. Koleś o którym piszecie, to jego kumpel ze szkoły, który teraz towarzyszy mu w wyścigach jako "pomoc" i opiaka nad motorhome`m. Tak wyczytałem w tym wywiadzie. A jaka jest prawda, nikt nie wie. Nawet jak Rossi jest pedziem, do tak naprawdę nie jest to ważne. jest najlepszym kierowcą i tyle. A może poprostu nie ma czasu na dziewczyny - treningi, zawody, wyjazdy itp. Ostatnio śmigałem R6 z numerem 46 i jakoś nie czułem dyskomfortu 8) , tylko cieszyłem się, że mam pod dupą maszynę z grafiką zaprojektowaną przez mistrza świata.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, ze jest. Ja jestem o tym przekonany od kilku miesiecy- od czasu gdy jakis koles przyslal mi jakis przedruk z gazety czy cos takiego- bylo tam napisane, ze zdaje sie okreslil konkretnie komus z dziennikarzy co i jak-nie pamietam juz. Do tego ten jego wypiety tylek przed kazdym wejsciem na moto i majstrowanie kolo torebki i ,black hole' juz na moto, pelno rozhisteryzowanych dwudziestoparoletnich kedzierzawych cherubinkow w zoltych daszkach, no i te barwy,maluneczki,sloneczka,ksiezyce (nie ublizajac nikomu kto tak sie nosi-ja po prostu nie przepadam!)... 8O Nie przeszkadza mi to zupelnie- niech robi z dupskiem co tylko mu sie podoba byle to nie weszlo w krew innym mistrzom :) . Nie przeszkadza Mu to byc jednak najlepszym, nie da sie ukryc ...A w ogole to niech juz spada do F1 i pozwoli na najwyzsze pudla innym :)

P.S. A ladne kobiety, z ktorymi nie czesto jest widywany- ale jest- zawsze beda sie krecic i fotografowac ze znanymi ludzmi...to nic nie znaczy

 

[ Dopisane: 07-09-2005, 00:11 ]

Ostatnio śmigałem R6 z numerem 46 i jakoś nie czułem dyskomfortu  , tylko cieszyłem się, że mam pod dupą maszynę z grafiką zaprojektowaną przez mistrza świata

= pewnie miales normalne siedzenie...(kawal o zakonnicach...)- oryginal pewnie jest zmodyfikowany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...