Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ludzi z głową
Właśnie. Ktoś kto z MZ przesiada sie na crossa 500 nie ma płytką wyobraźnie.

 

[ Dopisane: 04-09-2005, 13:23 ]

Ktoś to wyprodukował dla ludzi potrafiących opanować choćby MX250 a nie dla kierowców komarów i etek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jestem chociaż troche rozważny bo najpierw chciałem sie poradzić ludzi którzy troche mają o tym pojecią, a nie pojechałem tam i nie kupiłem go od razu, chciałem sie wszystkiego dowiedzieć, czy to źle?? a ty od razu musisz gadać jakies głupoty ze mam płytką wyobraźnie itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamikaze co z tego że sobie kupi tą 500 jak nawet jej nie odpali , a kwestii płytkiej wyobraźni komentować nie będe. Nie rozumiem też krytykowania ludzi w wątkach(nie wspominając wątkow o DT;)) wkońcu na forum szuka sie pomocy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzieki za rady' date=' pomyśle nad CeZetą bo niedawno poważnie myslałem o tym sprzecie[/quote']

Poszukaj na forum bo duzo tematow juz było. Tylko jak bedziesz kupowal CZ to odrazu ze swiadomoscia ze musisz zrobic remont bo sporo tych sprzetow przez lata bylo uzywanych przez ludzi ktorzy nie maja pojecia jak sie obchodzic z takim czyms. NIe ma sie co zniechac: Jak dobrze poszukasz czesci to sie zmiescisz w 300zł. Jak nie chcesz robic remontu to wal do mnie bo ja mam koze po generalce i wszystko nowe (jak chcesz to silnik teraz rozebrany takze jest szansa obejrzenia wszystkiego :P ). Zeby nie bylo ze sciemniam mam stare czesci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie na wstrzymanie z tą jeżdżącą skarbonką :P Nie dość że stare i ochydne to jeszcze nie jeździ :-D hmmm co do roku to daje dużo do myślenia bo jak dla mnie to chyba ktoś chciał go odmłodzić co najmniej o 10 lat ;) Lepiej poszukaj czegoś w stylu CZ lub nazbieraj troszke pieniążków i kup jakiegoś fulla 125cc który w zupełności daje rade :P

 

PoZdRo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za słownictwo ale jestem strasznie WQRWIONY, ja pie**ole, dzisiaj kumpel znajomego sprzedał na giełdzie yamahe yz 250 rocznik 1994 po generalnym remoncie stan ogólny bdb za 1000zł!! :P sprzedal tak tanio bo sprowadził sobie z niemiec i złapała go policja jak jezdził po ulicy, pytali sie czy jest zarejesrowana itd (a nie była, papiery były na nią i kit homologacyjny), to on powiedział ze papiery i wszystko przyniesie na komende, to oni dali mu czas 14dni i on sprzedał ją i powiedział ze juz sprzedana, i tak sie wydostał z kłopotów, tylko dlaczego ja jej nie kupiłem :P taka okazja była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...