Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że jako takie doświadczenie z motocyklami masz chodzi mi głownie o tę mz 250 nie jest to wolny i słaby motocykl wiec mysle ze przesiadka na yamahe nie powinna byc dla ciebie jakims wstrząsem 8) Ja w tej chwili tez jezdze na 50 konnym crossie no ale wczesniej przez 6 lat jezdzilem na takich jednosladach jak komarek,wsk,wiatr i mz 150 no i gdy wsiadlem pierwszy raz na crossika i pojechalem w las noto wiadomo na początku pomału ale w krotkim czasie szybko go opanowałem i teraz po paru miesiącach jazdy jest wszystko w porządku.Dlatego jeśli masz okazje to kupuj przeciez nie odrazu musisz mu odkręcać na fulla :evil: Z czasem sie przyzwyczaisz do osiągow i jazda będzie prawdziwą przyjemnoscią.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sów

 

Co Ty jakieś sowy masz i jeździsz na nich? Chyba że chodziło o czterosUwa.

 

A tak wracając do tematu to niech kolega zacznie szukać jakiejś CZ 125 do remontu, sezon się powoli kończy, przez zimę sobie go naprawi a od nowego sezonu wiooooooo. Będzie wilk syty i owca cała :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że chodziło o czterosUwa
no wiadomo ze chodziło o czterosuwa tylko źle napisałem chyba nie myślałeś że ujeżdżam sowy :evil: Mi w 2 suwach nie podoba sie ten odgłos pracy silnika no i wogole są mniej żywotne od 4 moze lepiej sie sprawdzają na zawodach w motocrossie ale do takiej jazdy głownie enduro po leśnych drogach to 4 rządzą 8)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500cm 2T :-D to jest wyczynowy crossowy motocykl, powodzenia zycze-tylko niezrob komus krzywdy.... a z 91r to juz musi byc niezla padaka... o ile wiem to wyczynowe 2T nie zyja zbyt dlugo bez rozleglych przeszczepow

 

[ Dopisane: Środa Wrzesień 07, 2005 11:45 pm ]

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62525012 to jest to???? hahaha bez beki.... "cena czesci to ok 600zl" LOL.... kupisz, rok bedzie stal zanim pozbierasz na czesci, przejedziesz sie i sprzedaz bo z polamanymi konczynami napewno nieda sie tego prowadzic :evil: a sila napewno ci dozo nie pomoze-tylko doswiadczenie ktorego ty niemasz... daj se na luz i kup cos czym bedziesz mogl jezdzic, nabierzesz troszke odruchow a potem zmienisz moto

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak, teraz mam drugą "okazje" :) do kupienia jest honda cr 250 z roku 1989, po wymianie tłoka łancucha i zebatek za 2500zł, ale jest to dla mnie troche dziwne bo z tego co wiem to roczniki 1989 mialy hamulec tarczowy z tyłu, a ta ma z przodu tarcze a z tyłu beben, powiedzcie czy sie opłaca i czy na cr 250 sobie poradze :lol: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i poradzisz ale stare wyczynowki beda wymagaly czegosc wiecej jak wymiana tloka i korby pamietaj ze ta moc sie z nikad nie wziela a moto napewno nie uzywane turystyczne juz lepiej 125 kup ale z 95

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...