Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o ku*wa, koles ma 16 lat i pakuje sie na 500 2T 8O :)

 

poczytaj sobie=> http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...t=26415&start=0

 

p.s. tylko spisz testament przed zakupem albo ubezpiecz sie na pare milionow

dobra propozycja :roll:

 

co to znaczy , że masz okazje kupic yz 500 ?? bo cena niska czy masz blisko? i tak go pózniej dobrze nie sprzedaż a tylko sie zrazisz ;)

 

ps. podobno 500 2t nie można gazowac na luzie bo od drgan potrafi wskoczyc bieg i moto robi wtedy salto w tył :mrgreen:

 

DODANO:

nie stac cie na DT ? to zobaczymy co powiesz jak sie 500-ka "popsuje" :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra kup sobie to sie przekonasz co sie stanie na poszczegolnym biegu jak odkrecisz manetke do konca...

NA poczatku jak ktos jest napalony to nikogo nie slucha tylko uczy sie na bledach.

Tak bylo z takim chlopakiem jak chcial kupic yz 125 z 96 roku :] kupil i co ? padaka, a mowilismy mu...

Wiec kup sobie te motor, zobacz o co chodzi a szybciej go na allegro wystawisz niz go kupiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go kupić bo jest i tanio i blisko :) wiem że macie racje, ale trudno mi przemówić do rozsądku w takich momentach :mrgreen: ja chce go kupić, zrobić, troche sie "przejechać" :-D no i potem moze sprzedam albo zamienie na mniejszą pojemność lub 4T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam mozliwosci bo nikt nie ma takiego moto z moich znajomych:/

na znajomych swiat sie niekonczy ... jest cala polska jeszcze...

tak wogole to gdybym mial taki motor to miałbym do niego wielki respekt i na pewno nie jechalbym 100km/h po lesie czy gdzies po polu i w dodatku wchodził w zakret przy takiej predkosci, wiem ze ten motor jest dla mnie nieodpowiedni, ale chciałbym sie nauczyć chociaż troche na tym śmigać bo ja nie mowie o skakaniu po jakiś górkach przy predkości ponad 100km/h, ja po prostu chce sobie pośmigac po lesie, polu czy gdzies predkością 60-70km góra, przynajmniej narazie dopuki sie nie naucze,

bez obrazy ale mowisz to jak 5 letnie dziecko ze lzami w oczach proszoce mame o cos... lepiej kup 125 i zyluj ja niz 500 i jezdzic na 20% gazu bo to niema sensu.... i to chyba potwierdzi kazdy ze lepiej jedzdzic z brakiem mocy niz z jego bardzo duzym nadmiarem....

 

i przy niejszych predkosciach idzie sie zabic

a jak chcesz ten moto z allegro to utopisz kase bo koles chyba zjedl jedno "0" przy cenie czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go kupić bo jest i tanio i blisko  wiem że macie racje, ale trudno mi przemówić do rozsądku w takich momentach  ja chce go kupić, zrobić, troche sie "przejechać"  no i potem moze sprzedam albo zamienie na mniejszą pojemność lub 4T...

to mialo byc smieszne ? bo ci nie wyszlo... to kup od razu ta mniejsza pojemnosc i problem z glowy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie posmigać max 60-70 to kup sobie yamahe DT80 :] i tez ci wystarczy:P a tą YZ pewnie chcesz dletego ze jest tania (jezeli to ta co jest na allegro) ale pewnie drugie tyle bedziesz musiał dołozyć, a i tka nie pojeadzisz bo bedzie za mocny:)

 

Nie stac mnie na dobrą DT  A tamta yz jest dosyc tania, no i nie wierze ze na tym nie da sie spokojnie jeździć

 

a uwazasz ze ten YZ jest w dobrym stanie ?? jak wlozysz w niego jeszcze 1000 to niebedzie w takim staniejak dt za 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go kupić bo jest i tanio i blisko wiem że macie racje, ale trudno mi przemówić do rozsądku w takich momentach ja chce go kupić, zrobić, troche sie "przejechać" no i potem moze sprzedam albo zamienie na mniejszą pojemność lub 4T...

i tymi słowami ostatecznie pokazałes że masz jeszcze mleko pod nosem i że simson to dla ciebie max :?

 

no i potem moze sprzedam albo zamienie na mniejszą pojemność lub 4T..

tiaa i pewnie bedziesz chciał na niej jeszcze zarobic :) kupic, zrobic i sprzedac w kilka dni - powodzenia, drugiego takiego napalenca bedziesz szukał minimum pół roku ;)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a ile kosztuje do tego tłok i pierścienie?

pewnie tylko na zamowienie ... ale znajac zycie to pozatym jeszcze regenracja walu do kurego pewnie nieidzie dostac lozyska... wszystkie lozyska w silniku, kolach, uszczelniacze i jeszcze pare bajerow o ktorych spzedawca "zapomnial" napisac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do xt 600 kosztuje ~ 650 zł i trzeba troche czekac a to jest popularny motocykl :P do tej padaki 500-ki taniej pewnie nie bedzie

 

ps. założ chociaż na siebie porządne buty, buzer i reszte ochraniaczy, o kasku już nie mówiąc bo na 500-ke 2T bez tego sie nie wsiada :-D ale po co to pisze, widac że jestes bardzo rozważnym ( :P ;) ) kolesiem i to wszystko już dawno czeka w szafie

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku to ma grubo ponad 70km i nie porownuj tego z przesiadki z komara na MZ etz250 bo etka to jest pikus i ona sie na pierwszy moto nada (pozatym jazda po szosie to zupelnie co innego, bo na szosie to moze bys sobie na tej YZ poradzil :mrgreen: )

No dobra, a ile kosztuje do tego tłok i pierścienie?

Obstawiam ok 500zł

 

BTW spalanie przekracza napewno 10l/100km i to grubo.

nie jest to motocykl do ktorego czesci sa latwo dostepne !! za niektore czesci zaplacisz pewnie z 2 * wiecej niz za ten caly motocykl !!

Swieta prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...