Skocz do zawartości

Mam okazje kupić yamahe yz 500


kwas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwas wybij sobie z glowy taka 500w 2t. Tak jak kumple pisali 125 jest najlepszym crossem na początek . Seta nie jest slaba . Wystarczy sie przejechac na jakies zawody lub trening na ktorym lata ktos bardziej zawanowany . Ja ostatnio jak bylem na torze . Przyejchal koles ktory z Wroclawia ktory startuje w MP . Jak sie pozniej dowiedzialem latal yz 125 . W co nie moglem az uwiezyc. Koles naprawde ostro pałowal . Wszystkie hopy i winkle byly jego. I pewnie jescze mial troche zaplecza mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce foto/film !! :P musze to zobaczyc normalnie ;) ciekawi mnie dzwiek takiej 500 ccm w dwusuwie albo jak sie wkreca na maks obroty :P

 

Dzwięk podobny do WSK 125. Na podobne obroty się wkręca. 8)

IMO 500cm 2T na początek to głupota, jeszcze do tego stara. Finansowo można pójść z torbami a i zabić się nietrudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy będzie jakiś filmik bo 3 mieś temu przy odpalaniu odbiła kopajka i od tamtej pory gościa nie widziałem, podobno ma coś pozrywane w kolanie i ze stopą jakieś komplikacje

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu taka 500 ma cos kolo 67konikow? i wazy cos kolo 110kg?

jednym slowem mowiac ponad 0,5 konia na kilogram motoru...

 

jednym slowem, POTWOR

 

tego sie nie da opanowac, to rzadzi toba, ty tylko za tym lecisz :P

komara i etz nie porownuj nawet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co , odczepcie sie juz od tego czy ktos umie jezdzic czy nie , a moze kwas ma naturalny zajebisty talent do jazdy i by sobie chlopak radzil , ja jezdzac jawa 350 mialem okazje przejechavc sie rm250 i chyba nie uwierzycie , ale ani sie nie zabilem , ani nie wyjebalem ani nie zesralem w gacie, i wcale tez nie uwazam ze crossem nie da sie spokojnie jezdzic , bo taka 250 miala juz calkiem fajny dol i nie trzeba bylo palowac wcale. Pije do tego ze dajcie mi 500 2T taka z hamulcami i nie podwieszajaca sie przepustnica a bym sobie jezdzil i wcale nie wybieral sie na tamten swiat . A wykorzystanie mozliwosci motocykla to juz inna bajka.

Lepszym argumentem jest juz to ze ta 500 to pewnie ostra padlina , skarbonka bez dna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wykorzystanie mozliwosci motocykla to juz inna bajka.

A co to za przyjemnosc jezdzic motocyklem ktorym nic nie mozesz zrobic bo Ci moc przeszkadza? Ja rozmawialem z typem co mial 500 2t i szlag go trafial bo na kazdym winklu go bokiem stawialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...