Skocz do zawartości

"SIARA" odplynal w sina dal????


Frencci
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki ze tutaj wtrace- ale nie chce zakladac nowego tematu. Moj brat bral udzial w zeszla niedziele po raz pierwszy w wyscigu na torze Poznan, zajal na seryjnym motocyklu GSXR1000- 2002 11- miejsce w klasie Petendent, a startowal z 22 pola, moze zajalby lepsza lokate ale na starcie zostal przyblokowany przez Buella i jeszcze jeden sprzet. I tak "Bulke "wyprzedzil na drugim zakrecie i nikt go juz nie wyprzedzil.

Mysle ze to bardzo dobry wynik jak na 1 raz- sprzetem zupelnie nieprzygotowanym do wyscigu- niestety ja zawiodlem-w planach mialem byc obsluga tech., lecz jak to w zyciu bywa bylem w zupelnie innym miejscu- zreszta calkowicie wku... . Niestety wyscigi to droga rzecz i Michalek juz w tym roku nie pojedzie do Poznania.

Jesli zas chodzi o protesty- to moim zdaniem mimo ze jest regulamin ktory trzeba przestrzegac- to kazdy powinien miec swoj honor , i walczyc na torze a nie poza nim- ale to moj poglad i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janikiel poczekamy jak kilka nocy spędzisz podczas przygotowań do wyścigu i Twój sprzęt przegra z cwaniakiem jeżdżącym na niedozwolonych oponach lub na maxa sprężonym silniku.

Ciekawe co wtedy będziesz mówił ?

Olejesz sprawę i nie złożysz protestu?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisalem o honorze- i honorowej walce z kazdej ze stron- ale ja jestem czlowiekiem innych czasow Ty zapewne tez i obce sa nam niesportowe zachowania.

Nie wiem co bym, zrobil- bo rzeczywiscie cwaniactwa pelno jest w tej naszej kochanej Polszcze- k... a tego bardzo nie lubie, nie lubie...

Piotrze raczej nie bede spedzal nocy przed wyscigami- bo moja Sluzba wymaga pelnej dyspozycji w razie Alarmu- nawet zeby wyjechac za granice musze miec zgode naczalstwa:-((((.

A Michalek wydal swoje ciezko zarobione pieniazki i zonka go nie pusci na kolejne zawody- przynajmniej nie w tym roku.

A Michalkowemu Suzi brakowalo: amorka skretu, podniesionych podnozkow, podniesionego tylu, owiewek sportowych, i jeszcze paru drobnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Michalkowemu Suzi brakowalo: (...) podniesionych podnozkow

no właśnie....

sam to kurde ostatnio odczułem :),

mimo iż podnóżki mam takie malutkie alu, to i tak trą i dupa - bo do owiewek jeszcze troszkę luzu jest.

czy podniesione podnóżki, to coś typu LSL za trylion baniek? czu jest jakieś 3-cyfrowe rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie przepadam za Siara, nic nie robi dobrze, ma duzo kasy mial albo ma Toyote Supre, zawaliscie najszybsza w Polsce itd. ale nie wyciaga dobrych czasow bo zly tor itd. Jakby umial jezdzic objechalby wielu zawodnikow.. Tylko czekalem az da sobie spokoj.. I chyba dal, zaczal sie scigac.. PO CO? Nic nigdy w zyciu swoim nie wygral i nie wygra bo bierze sie do wszystkiego i nie zajmuje sie tym tak bardzo. Zaczal sie scigac nic nie wygral rywale go objechali i no co, protesty trzeba, aaa co i dobrze ze go wywalili zobaczymy gdzie sie jeszcze wepcha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janikiel poczekamy jak kilka nocy spędzisz podczas przygotowań do wyścigu i Twój sprzęt przegra z cwaniakiem jeżdżącym na niedozwolonych oponach lub na maxa sprężonym silniku.

Zgadzam się. A poszkodowany faktycznie minimalnie przegrał GS 500 Cup. Choć 2 miejsce to chyba nie jest tak całkiem przegrana. Zresztą chłopa prawie codzień słyszałem jak wracał do domu w nocy (a mieszka kilka ładnych kilometrów).

Zresztą przepisy są po to by je przestrzegać, a żeby je łamać to faktycznie mogli by się wszyscy zainteresowani ich nauczyć. No bo jak tu wytłumaczy wypieprzenie przez knedlików prawie całej stawki polskich zawodników???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tamtym forum trafiają się tacy debile że ze świecą szukać ... Brak słów.

Niezłe rangi maja zależne od ilości postów.

"Mistrz Kierownicy" jest najlepsze :):D:D:D:D:D:D

 

tutaj też macie fajne rangi...

"Candicate" jest super... ;)

 

hehe, tak w ogóle fajne forum macie... piszą 30 latkowie, a takie głupie posty, że łeb boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dwaj piszący nade mną - z góry ostrzegam, to nie jest forum wyścigowe i tutaj o wiele łatwiej pożegnać się zanim rozpocznie się przygodę. Więc BEZ DYMÓW proszę bo wywalę bez skrupułów!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...