Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się że Bidgestony to kiepskie opony. Chyba nikt z was nie testował modelu S20. Najlepsza opona jaka może być, trzyma na mokrym, suchym itd. Moje poprzednie pirelki Diablo Corsa 2 nie dawały rady tym Bridgestonom. Mówię tu o całościowych ocenach, bo na suchym i gorącym torze Pirelka jest trochę lepsza, ale tylko tam, pozostałe kategorie przegrywa z modelem s20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, ze wszystkie opony Bridgestone to kicha. Wypowiadam sie tylko odnosnie BT020 w stosunku do roadsmart 2 i Z8. Tak samo w przypadku puszek nie wiaze sie z jedna marka, poniewaz kazdy z markowych producentow ma mniej lub bardziej udane modele. To co czytalem odnosnie s20 brzmialo obiecujaco.

 

Pozdr.

F.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się świetna okazja do polatania po torze za niewielkie pieniądze dla wszystkich posiadaczy Triumpha i Ducati - https://www.facebook...TriumphSpeedDay

 

Czas się zapisać :)

 

a ja nadal bez moto :) i nie wiem czy wybór nie padnie na Yamaha FZ1....

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Henryk tez miakem opcje po fzs 1000 wybrac fz1s jezdzilem nawet takim jakis czas ale stwierdzilem ze to nie to. Motocykl mulowaty nie jedzie do 7tys obrotow na niskich obrotach sie nic nie dzieje st1050 ciagnie ladnie od 3tys obrotow na kazdym biegu. W fz1 daje sie gaz i czeka az zacznie sie cos dziac, motocykl ladny stylistycznie ale nie przypadla mi do gustu charakterystyka silnika, pojezdzilem troche i bylem zawiedziony, stary fzs 1000 jedzie lepiej. Fz1 jest takie jakies sztywne, mulowate, slaba reakcja na gaz podczas jazdy jak system zero-jednykowy, albo jedzie ostro albo wcale, muli na nizszych obratach wymaga redukcji. Motocykl musi dawac frajde z jazdy, w triumphie tak jest banan na twarzy dajesz gazu i jedziesz ciagnie jak turbodiesel z dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Heh dziwna sprawa...pisałem wcześniej ,że mi coś grzechocze w sprincie.

Poprzedni własciciel, nie zmieniał oleju przez ostatnie dwa lata.

Zmieniłem dziś olej i grzochotać przestalo :rolleyes: Kurde nie wiem co to było, ale było tak głośne,że słychać było nawet w aucie, jadąc obok :huh:

Czy to miało jakiś związek z olejem :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...