Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na początek chciałbym się przywitać. Od niedawna stałem się posiadaczem streeta ,wczesniej było BT1100.

No mała fotka

Odnośnie zimowania trampek przeszedł przeróbkę wydechów u Edka, chodzi o wiele lepiej "zadziornie :)"

Pozdrawiam

Adam

post-65814-0-43334700-1354630191.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, z Krakowa - nie czasem 2009, od 1szego właściciela? Jeśli tak, to też się nad nim zastanawiałem, ładna sztuka była :)

 

U mnie przez zimę dojdą sety sportowe, tank-grip, K&N i crash-pady przedniej osi. Reszta już w zasadzie jest... No i oczywiście pełen serwis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny sprzęcik ,gratuluje,

 

powiedzcie mi jakie macie obroty na biegu jałowym i gdzie w TuneECU ustawia sie obroty

 

jak nazwa wskazuje to w opcji Idle Fuel Trim , ale nie wiem jakie powinny byc tam wartości.

miałem 00 ale miałem wrażenie że sie lekko zalewał na wolnych obrotach , chodził nie równo ,

obniżyłem do -5,5 chodzi zdecydowanie lepiej a obroty ustabilizowały sie na 1300 min, jest dobrze ale nie wiem jaki to ma wpływ na silnik nie chciałbym czegoś przedobrzyc

jest jeszcze jedna sprawa , nie wiem co to jest Adjust IACV. to coś miałem ustawione na 18, zmniejszylem do 12 ale nie zauważyłem żadnej różnicy

jakby ktoś zechciałby mi to wytłumaczyć , dobry browar gwarantowany

 

Krzysiek , jutro zrobiłem sobie wolny dzień , to może coś popstrykam i wsadze fotki

nara

Edytowane przez harii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim kupiliśmy na współe Street Tripla r. 2006, ale po pierwszej mojej przejażdżce szczaskałam kierunkowskaz i już niestety nie pozwolil mi na nim jeździć chyba, że jako pasażer :P. Może w przyszłym roku kupie sobie cafe racer`a, ale to jest jakieś 20% szansy, bo urodziło nam się dziecko i zeszłam na drugi plan :(, a tak chciałam mieć takiego pieknego racer`ka:)

 

Takiego chciałam bym mieć :P

triumph-bonneville-tridays-street-racer-motographite-1.jpg

A to nasza perełka :)

424852_413143458758678_670561904_n.jpg

Edytowane przez Karolina Maślak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Cie serdecznie w gronie trampkarzy

macie niezły gust

skąd jestescie? jak gdzies blisko to może w przyszły sezon zorganizujemy jakis wspólny wypad, (juz kilku posiadaczy trampków sie znalazło )

No my jesteśmy niestety ze śląska wiec trochę daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...