Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem,czy we wszystkich ,ale w tygrysach na lewej manetce jest zaślepka,gdzie można podłączyć się pod wyświetlacze i jednym palcem zmieniac sobie ustawienia itp :) Czy ktoś to przerabiał,jeśli tak,to co trzeba zakupić?

 

trzeba kupić metr przewodu, odpowiedni guziczek i piwko

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/152946-triumph-st-1050-modyfikacje/page__view__findpost__p__1907274

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/152946-triumph-st-1050-modyfikacje/page__view__findpost__p__1908002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mamy juz jakis harmonogram zjazdów fanów triumpha?

 

Mnie sie wydaje ze jest to motocykl z duszą - sam jestem posiadaczem Streeta i póki co jestem bardzo zadowolony,

Jeśli znacie jakieś terminy spotkań triumfowiczów to pochwalcie sie z chęcią sie przyłącze.

 

Wogle to chciłbym sie zapisać do klubu motocyklowego z okolic PŃ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dopiszę. Od stycznia jestem szczęśliwym posiadaczem Sprinta ST '08. Nakręciłem nim już ok 24 tys km. Byłem nim na Giblartarze, przylądku Roca, w Alpach, Litwie i Norwegii i tylko 2 minusy zobaczyłem - skrzynia biegów chodzi mało precyzyjnie w stosunku do japońszczyzny no i ten nieszczęsny czujnik sprzęgła, który czasem nie pozwala odpalić sprzęta. A tak same plusy. Wygodny, oszczędny, dynamiczny, zajebisty :) Jednak prawdopodobnie w przyszłym sezonie sprzedam, bo ciągnie mnie w teren...

Suza GSX 600 F (jajko) -> Yamaha FZS 1000 Fazer -> Triumph Sprint ST 1050 -> ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

kilka dni temu przesiadłem sie z hondy na daytone 955i

pierwsze wrazenia bardzo korzystne ,dzwięk jak najlepsza muzyka ,odejscie wsciekłe,

zawieszenie rewelacja , ale jest jeden mankament , na wolnych obrotach strasznie nerwowy.

wiem że mozna to zniwelować wgrywając inną mapę ale nie wiem jak dobrac tą odpowiednią.

jak ktos może pomóc, browar gwarantowany

 

ps .juz straciłem nadzieje że istnieje forum o trampkach, na szczęscie byłem w błędzie

 

jest może ktoś z okolic wrocławia z silnikiem 955i?

Edytowane przez harii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czego się spodziewałeś, w końcu motocykl niszowy w tym kraju

 

BTW Twoja aktywność też powala, 3 posty z tego 2 to powtórzenie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przesiadłem się z Hondy Hornet 2005-2006 na wymarzonego od 5 lat czarnego Triumpha Street Triple'a i jestem w niebo wzięty.

Wygląd, dźwięk silnika, lekkość i pewność prowadzenia i oczywiście silnik - coś niesamowitego. Spodziewałem się dobrego sprzętu ale ten jest nieziemski.

Jedynie dwie rzeczy, które mnie niepokoją:

1. Po przejechaniu pierwszych 100 km średnie spalanie wychodzi 8,5 litra!!!! (Hornet 4,5-5,5) w ogóle go nie piłuję bo dopiero wyczuwam sprezęt a więc

wskazówka nie osiąga więcej niż 5 000 obr.

2. Po odkręceniu menetki gazu nawet na niskim biegu jest jałowy moment ok 1-2 sekundy gdzie Street się dusi. Dopiero jak osiągnie 2 000 obr to zaczyna jechać. W testach opinie panują, że wyrywa odrazu po otwarcie przepustnicy, wydaje mi się że po niedługiej chwili.

Po za tym moim subiektywnym zdaniem to najlepszy naked na świecie :-)

 

Pozdrawiam wszystkich (i posiadaczy i jeszcze marzycieli) i zapraszam do wymiany doświadczeń

 

Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno tak byc, moze wymagac regulacji i serwisu. Spalanie tez powinno sie po tym obnizyc. Wystarczy zapchany filtr powietrza zeby silnik ssał zbyt dużo i zupelnie niepotrzebnie. W skrajnych przypadkach zbyt duza dawka paliwa moze spowodowac zamulenie silnika, zalewanie. Serwis to podstawa, dopiero po nim szuka sie dalej przyczyn (jesli nie ustąpią). Good Luck!!!

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...