Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

No, to skoro już tak zaczęliśmy oglądać zdjęcia swoich sprzętów, pozwolę sobie dołączyć link do galeryjki mojego po lekkich, optycznych przeróbkach. :biggrin: Też się pochwalę, a co mi tam :biggrin:. Już myślę o tym, co zmienię w następnym sezonie ;)

 

https://picasaweb.google.com/103657044194070870058/Triumph_09092012#

 

Pozdrawiam

Lehoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: co ile tysięcy w daytonie 955i trzeba wymieniać rozrząd?

pytam bo na wolnych obrotach słyszę jakies delikatne żecholenie , ktos kiedys napisał że to normalne ale wolę się upewnić

nie mam książki serwisowej a do wiosny muszę mojego trampka doprowadzić do porządku

 

Lider czy chłopaki w długołęce znaja się na rzeczy ?

Edytowane przez harii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez wymianę rozrządu???? Rozrząd się reguluje a wymienić w nim to można ewentualnie łańcuch jeśli jest zbyt długi, może ślizgacze. W ekstremalnych przypadkach zębatki na wałkach. Jeśli słuchać kłapanie łancucha to pewnie jest zbyt długi a jak słychać klekot zaworów to mogą być do regulacji bo luzy są zbyt duże. Najgorzej jest kiedy nic nie słuchac bo wtedy luzy mogły się skasować i jest ryzyko uszkodzenia silnika. Lepiej podjedz do mechanika żeby ogarnął temat bo sam chyba nie dasz rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek , rozrzad lepiej wymienic przed sezonem , bedziesz mial spokoj , zwlaszcza ze sprzeta zamierzasz przytrzymac dluzej . potem jakies 40kkm znow masz spokoj , a jak zalozysz orginalny lancuszek to dluzej .

jak z autem , wymieniasz wszystko mimo zapewnien poprzedniego sprzedawcy , bo to roznie bywa , chyba ze masz do niego 100

%owe zaufanie :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Długołęce byłem na razie na pierwszym przeglądzie,ale wiosną dużo mieli roboty.Oczekując na sprzęta ,rozmawiałem z gostkiem z Poznania (był z Tigerem) mówił że, naprawia się u nich i jest zadowolony.Więc skoro przywozi moto z tak daleka to musi coś być na rzeczy.Moje odczucia ,również pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim

wymiana rozrządu to żadna filozofia (jak sie ma ociupinke pojęcia i częsci ) na to pierwsze nie narzekam , łańcuszki są do zdobycia bez problemu , jeszcze mószę poszukać płytki zaworowe (chociarz nie zdziwiłbym sie gdyby miał chydrauliczne szklaneczki) , ale najpierw pomierzę luzy

troszeczke w silnikach nagrzebałem się juz ale trampek to ewenement

 

Ksylo, na moje ucho to typowy jazgot łańcucha, tylko poprzedni właściciel ponoc zmienił , ale jak Krzysiek słusznie zauważył, przezorny ubezpieczony , nie znam goscia

naped rozrządu sie nie reguluje ( jedynie naciąg łancucha ) no i przy wymianie dobrze ustawic, ale to inna para kaloszy

 

pomału zaczynam ogarniac elektronike ( TuneEcu ) mozna naprawde dużo tym narzędziem zrobic, poprzedni właściciel niezle tam namotał ( pewnie dlatego sprzedał za dobre pieniądze )

Edytowane przez harii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni użytkownicy a jesteście powiedzieć cokolwiek o modeli TT600 z 2003r ?

 

Szukam w internecie, google się kłania, ale strasznie nie wiele ilości wypowiedzi, materiału a nawet filmików z owym modelem jest.

Mam możliwość właśnie kupić takie moto. Wizualnie zadbane, ale co z resztą? interesują mnie koszty utrzymania gdy zacznie coś sie dziać oprócz wymiany cześci eksploatacyjnych. Bo one mają podobne części np do f4. Sam nie wiem, moto mi się podoba, dobrze sie na nim czuję ale lęk iż mogę mieć problem z jego użytkowaniem mnie trochę przerasta.

 

Pozdrawiam, licze na jakieś odp bo nic konkretnego znaleść nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...