Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie coś na temat akcji serwisowych odnośnie wgrywania przez serwis nowych map wtrysków dla Tiger 1050. właśnie odebrałem swojego Tygrysa z serwisu i mechanik tłumaczył mi coś mało zrozumiałego dlatego pytam.

 

Gdzieś na stronie triumpha (UK) powinna być wyszukiwarka. Po podaniu numeru VIN wyświetlają się wszystkie akcje serwisowe dotyczące twojego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arrow do Streeta przewiduje dwa wydechy prowadzone górą,lub jeden prowadzony klasycznie jak u Fat'a.

Fat,gratuluję obrania słusznej drogi....bo ten motocykl rządzi w mieście(Speed jeszcze bardziej).

.Mialem okazje miec frajde...pałując takim.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie powinno. Albo i nieseryjnie. Ale u mnie jest pełen układ Arrow'a dedykowany do Streeta (tzw. Arrow Low Boy) :biggrin:

 

Trochę szkoda bo te dwa wydechy pod zadupkiem to taka swoista wizytówka trypla, tak jak reflektor. Ale i tak moto jest super, gratuluję :). To ma być sprzęt na drogę? Pisałeś kiedyś że rezygnujesz z drogi i będziesz pałował tylko po torze. Dobrze że zmieniłeś zdanie :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda bo te dwa wydechy pod zadupkiem to taka swoista wizytówka trypla

Też bym wolał dwa slipony pod zadupkiem, ale skoro jest to pełen układ, to nie marudzę :) Muszę tylko kompa podpiąć i mapę wgrać odpowiednią.

 

To ma być sprzęt na drogę? Pisałeś kiedyś że rezygnujesz z drogi i będziesz pałował tylko po torze.

Taki był plan pierwotny, ale jakoś nie wyszło :cool: Dzięki.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem identycznego rudzielca ostatnio w salonie :wub:

 

U mnie niestety male problemy.

Motocykl odmowil odpalenia rano, zaczal palic dopiero po naladowaniu akumulatora. Potrzebowalem jakiejs szybkiej rady wiec pierwsze miejsce salon.

Okazalo sie ze Daytona nie miala zrobionej akcji serwisowej i dogadalismy sie na wizyte i przy okazji sprawdzenie braku ladowanie akumulatora.

 

Po kilku dniach dostalem informacje, ze motocykl jest gotowy i do odebrania, z wstawionym regulatorem napiecia nowego typu.

 

I teraz najlepsze, Triumph pokryl calkowity koszt. Nowy regulator, robocizne, wszystko :notworthy:

Letkie zdziwienie bo moto jest z 2006!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie takie pytanko, zwłaszcza w kierunku posiadaczy 675 i Street Triple. Czy w Waszych kozach ważniejsze części (np. silnik, lagi, felgi, stelaż zadupka) mają wybity numer odpowiadający bodaj 6 ostatnim cyfrom VIN? Bo u mnie tak jest i się zastanawiam, czy to fabryczne znakowanie, czy po prostu jakiś system znakowania przeciwkradzieżowego (sprzęt sprowadzony z Anglii).

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...