Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od lipca jestem szcześliwym posiadaczem Triumpha 955 :) i powiem że z całej brygady lekkich zwinnych pszczółek najlepiej przypasował mi właśnie ten model... Mam nadzieję że w sezonie ktoś zorganizuje jakiś zlot tematyczny Triumpha. :crossy: pozdro dla miłośników tej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

 

Od tygodnia jestem posiadaczem Triumpha Tigera z 2005 r. Wczesniej latalem Shadowem, mial byc DL a skonczylo sie Tigerem. Czy istnieje jakies "zyjace", polskojezyczne forum dot. Tigera lub ogolnie Triumpha? Czy trzeba bazowac tylko na brytyjskich?

 

BTW. Czy w innych Tigerach 955i tez tak ciezko chodzi sprzeglo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Od tygodnia jestem posiadaczem Triumpha Tigera z 2005 r. Wczesniej latalem Shadowem, mial byc DL a skonczylo sie Tigerem. Czy istnieje jakies "zyjace", polskojezyczne forum dot. Tigera lub ogolnie Triumpha? Czy trzeba bazowac tylko na brytyjskich?

 

BTW. Czy w innych Tigerach 955i tez tak ciezko chodzi sprzeglo?

 

Nie wiem jak działa sprzęgło w Tigerach ale w ST działa raczej lekko (porównując np. do Kawaskaki Z750). Jeśli chodzi o forum Triumph-a to to jest chyba największe: http://www.triumphrat.net/forum.php o Polskojęzycznym zapomnij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... skonczylo sie Tigerem.... Czy istnieje jakies "zyjace", polskojezyczne forum dot. Tigera ...

 

Nie spotkałem za bardzo. Raczej strony z UK.

 

BTW. Czy w innych Tigerach 955i tez tak ciezko chodzi sprzeglo?

 

 

Raczej nie chodzi b. ciężko, ale maślane również nie jest. Tak średnio, chociaż na pewno dla dziewczyn byłoby ciężkie do obsługi, tak ze względu na ową siłę,jak i odległośc klamki.

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie do uzytkownikow Sprinta ST1050.Jak szybko gasnie kontrolka ABSu w waszych Sprintach?U mnie znika dopiero gdy odpale i przejade pare metrow.Dzieki

I tak ma być - kontrolka gaśnie gdy motocykl osiągnie prędkość około 12 km/h i komputer sprawdzi działanie systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

też jestem posiadaczem Triumpha - TT 600 od końca zeszłego sezonu (niestety nie dane mi było się nim nacieszyć :angry: ale w tym sezonie postaram się nadrobić braki :crossy:

Jest to mój pierwszy motocykl (może trochę za duży bo aż 4 cylindry,ale nie mogłem go nie kupić :tongue: ) i jak na razie jestem bardzo z niego zadowolony

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej,

może kogoś to zainteresuje ... Od 1500 km przemieszczam się Tiger'em 800XC. Uwagi mam, spostrzeżenia też, nawet dane było mi porównać Tygrysa choćby z Multistradą czy GS'em 1200 :-) Wcześniej CBF 600NA.

Ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze się skusił na tego akurat Tigera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich,ja chcialbym sie podzielic swoimi uwagami i zaczerpnac opini na temat triumph sprint st 1050 2008r.Oturz nabyle niedawno owego bika i zdarzylo mi sie pare razy ze niemoglem zmienic biegu z jedynki na wyzsze,a gdy zatrzymalem moto wtedy biegi zmienialy sie bez problemu a gdy ruszylem problem pojawil sie znowu lecz po ponownym zatrzymaniu i ruszeniu wrucilo wszysko do normy i tak mialem pare razy przez ostatnie 1,5 tygodnia w czym jest problem? pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich,ja chcialbym sie podzielic swoimi uwagami i zaczerpnac opini na temat triumph sprint st 1050 2008r.Oturz nabyle niedawno owego bika i zdarzylo mi sie pare razy ze niemoglem zmienic biegu z jedynki na wyzsze,a gdy zatrzymalem moto wtedy biegi zmienialy sie bez problemu a gdy ruszylem problem pojawil sie znowu lecz po ponownym zatrzymaniu i ruszeniu wrucilo wszysko do normy i tak mialem pare razy przez ostatnie 1,5 tygodnia w czym jest problem? pomocy!!

 

Nie jestem mechanikiem ale to nie jest normalne. Zanim oddasz do jakiegoś warsztatu wymień olej na Mobil1 Racing 4T 15W-50 (rekomendowany przez firmę Triumph do tego silnika. Silnik i skrzynia w tym moto (zwłaszcza skrzynia) uwielbiają ten olej; biegi wchodzą dużo lżej i ciszej. Może był wlany jakiś syf i w tym problem.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...