Skocz do zawartości

Kupno motocykla w angli - cena, realia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam szanownych forumowiczow!

 

Mam pytanie odnosnie bardzo atrakcyjnych cenowo ofert na www.motoscout.de

 

Na przyklad sa tam Hondy CBR 600rr roczniki od 2000 do gory w cenach do 3000 euro!

Nie wiem czy to nie jest jakas lipa.Pisalem z sprzedajacym, wszytko cacy nawet zapewnil mnie ze motorek jest juz w porcie. POmiedzy nim a mna jest firma zabezpieczajaca transakcje:

Motorcycle Transportation Services Ltd.

Mam wplacic 40% sumy za motocykl ktory nastepnie przyplynie do mnie do pl.

Wszytko pieknie ladnie ale czy nie okaze sie ze po mojej wplacie transakcja sie zakonczy?

Mial juz moze z was stycznosc z takowa forma transakcji?

Zalezy mi na czasie wiec bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Motocykle sa na scout.de, firma posredniczaca ma swoja strone:

http://www.mcycletrans.com/

 

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow!

 

Mam pytanie odnosnie bardzo atrakcyjnych cenowo ofert na www.motoscout.de

 

Na przyklad sa tam Hondy CBR 600rr roczniki od 2000 do gory w cenach do 3000 euro!

Nie wiem czy to nie jest jakas lipa.Pisalem z sprzedajacym, wszytko cacy nawet zapewnil mnie ze motorek jest juz w porcie. POmiedzy nim a mna jest firma zabezpieczajaca transakcje:  

Motorcycle Transportation Services Ltd.

Mam wplacic 40% sumy za motocykl ktory nastepnie przyplynie do mnie do pl.

Wszytko pieknie ladnie ale czy nie okaze sie ze po mojej wplacie transakcja sie zakonczy?

Mial juz moze z was stycznosc z takowa forma transakcji?

Zalezy mi na czasie wiec bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Motocykle sa na scout.de, firma posredniczaca ma swoja strone:

http://www.mcycletrans.com/

 

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

 

stary to jest straszna lipa i lepiej o tym zapomnij. Nic nie jest za darmo to po pierwsze a jak tak bardzo chcesz pozbyć się kasy to równie dobrze możesz wpłacić na moje konto. Zbieram na moto i każdy grosz się :lol: :lol: liczy :lol: :lol:

 

A tak na poważnie olej takie aukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba z pół roku temu jak szukałem statku pisałem z nimi bo mieli i mają za śmieszen pieniądze wystawione motocykle. Otóż motocykl, którym byłem zainteresowany wtedy tj. BMW K12rs stał podobno w Londynie. A tak się składa, iż w Londynie mam kumpla też motocykliste, więc pisze mu że wszystko ok, kupie go i to owiele prościej bo załatwie wszystko przez kumpa i pieniążki będzie miał zaras do rączki. Napisał mi, że to niemożliwe bo on rzadko jest w Londynie etc. naciągacze na maksa. Ale Niemcy się nabierają. Ale Ty się niedaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koszt przewozu 150-300GBP zaleznie od przewoznika. Mozna tez jechac samemu a koszt bedzie podobny. Jechałem z UK-PL i było ok. Tylko 27 godzin w siodle.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeetam wypadną. W cywilizowanej Europie sa równe drogi. Dopiero od polskiej granicy (Trzeci Świat) zaczyna sie strefa 50kmh bo wiecej nei da rady.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym moto, co chcę kupić to zanim bym dojechał to by mi wszystkie plomby z zębów wypadły :>

 

To co Ty chcesz kupic ????

Poza tym ............ zostaje Ci jeszcze kilka rzeczy do zamiany z prawej na lewa

Ja znalazlem przewoznika za 100 funtow a na forum jakis kolega oglaszal sie ze dla forumowiczow zejdzie do 90, tylko musisz przegladanac tematy bo nie wiem gdzie to bylo :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...