Skocz do zawartości

Kupno motocykla w angli - cena, realia


Rekomendowane odpowiedzi

oj kiedy bede to jeszcze w polowie czerwca...jesli bo kurde duzo czasu i nie wiadomo gdzie sie zachaczyc, ale robic w polsce za grosze nie bede :] zrobilbym czesie do konca a z wyplata mi sie o miech opozniaja i dostane pewno na poczatku pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w stanach tak ale nie w anglii..

 

W USA owszem...

ale dolicz teraz 500$ za shipping + 31% cło i podatek + opłaty celne, to daje cene bardzo zblizona do krajowej.

Wlasnie dlatego zrezygnowałem ze sprowadzania, a się bardzo napaliłem na Kawe vn 500 ltd za 2500$ z 2000 r, z przebiegiem 6000 mil + sakwy i szyba. Z tego co liczylem to wyszło by cos koło 4000 $, czyli ok 13 000 złociszy...

 

Więc kupuje w Polsce albo sprowadzony z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm..no to cos Ci dziwnie wyszlo...mam strone na ktorej sa z reguly bite motocykle ale bardzo leciutko..na przyklad CBRa 600f4...z peknieta szyba, urwanym lusterkiem i peknieta (do sklejenia) czacha kosztowala 600$...pozatym brat siedzi w Vegas i planuje sciagnac sobie i mi stamtad wlasnie motocykl bo sa smiesznie tanie tak jak napisalem wyzej...orientowal sie tam i tutaj i z tego co sie dowiedzial to transport nie bedzie drozszy (droga morska) niz 2000zl...motocykle sa tak smiesznie tanie ze nawet 2tys za transport nie bedzie czyms strasznym...zabil mnie na przyklad GoldWing1800 z 2003 bez reflektora i jednego kufra za 2500$..popatrz ile wart jest u nas...i jak tu nie sciagac moto z USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o moto w angli to naprawde trzeba miec dojscie do rozbitych tylko wtedy sie oplaca ' date='sprawne moto trudno znalezc za duzo nizsze pieniadze niz w polsce,w stanach to slyszalem ze straszna taniocha nawet na e bayu wystarczy sprawdzic[/quote']

jakie tam dojscia na pierwszy lepszy junk jard idziesz i kupujesz motocyukle bez mozliwosci rejstracji w uk i po sprawie , a spokojnie r1 tam znajdziesz odzyskane z kradzierzy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy lepszy junk jard idziesz i kupujesz motocyukle bez mozliwosci rejstracji w uk i po sprawie ' date=' a spokojnie r1 tam znajdziesz odzyskane z kradzierzy[/quote']

A, to ciekawe. A można takie moto sprowadzić LEGALNIE do PL i zarejestrować LEGALNIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez mnie to interesuje.

zalatwiania chyba od cholery bedzie z tym,ja zeby przerejstrowac uszkodzony moto musze czekac na skierowanie na badanie powypadkowe,potem umowic sie na to badanie potem jeszcze trzeba czekac na dowod i dopiero mozna jezdzic .kumpel z samochodem walczy juz 2 miesiace ja czekam na skierowanie juz trzeci tydzien a ile jeszcze poczekam to nie wiadomo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Czy ktoś może mi podać linka do jakiś angielskich aukcji internetowych? chodzi mi coś w rodzaju naszego allegro, bo jakoś nie mogę nic znaleźć.

 

Z góry dzięki :P

 

Prosze moda o wykasowanie posta po jednym dniu.

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...