Skocz do zawartości

licznik rowerowy - tylko jaki??


emzet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowałem sie na zamontowanie licznika.

tylko problem polega na tym, ze nie wiem czy liczniki te maja prekkosc wieksza niz 99km/h. jawa osiaga troche wieksze predkosci wiec chciałbym zeby i licznik je pokazywał.

ma ktos u siebie taki licznik i czy jest zadowolony?

 

mysle konkretnie o licznikach firmy Sigma (model 800 badz 1200)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem w rowerze jakis lipny to wskazywal do 999 (spawdzalem) ustawia sie w nim jakos wielkosc kola ale jak to niemam pojecia bo standardowo byl na (216 czegos co chyba odpowiadalo kolu 26") i jak sie to odpowiedni do biezrze to na rowerze jechalem 800 cos :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sigmy sport są dobre licznki, w ktm'ach je montowali, trzeba średnice koła odpowiednią wpisac, w instrukcji jest napisane jak to zrobic i w którym miejscu mierzyc

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktm'ach je montowali,

 

czyli predkosc powinny pow. 99kmh tez wskazywac?

Montuj Sigmę i się nie zastanawiaj. Spokojnie pokazują powyżej 99kmh. Ja miałem jakąś starą Sigmę w swoim GSie i też dawała radę. Tym bardziej te nowe powinny sobie poradzić.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 7 lat taki licznik w roweże którym jeżdze prawie codziennie dokładnie Sgma sport 700 (identyczny jak montują w KTM). Od momentu zamontowania licznika mój rower przejechał 5000 km, nigdy niemiałem problemów z licznikiem takich żeby np. zaparował mi od deszczu, albo nagle przestał działać itd. naprawde wytrzymały. Z tego co pamientam w instrukcji pisze że prędkość maks dla tego licznika to 240km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...