Skocz do zawartości

wyjazd dookoła


Wyatt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie moto proponujecie? Tak w cenie do 1000-2000PLN.

 

Wyatt!... nie brakło Ci jednego zera?

 

..za 2000 to nawet porządnego roweru nie kupisz na taka wyprawę :)

 

Ps.

Jakiś czas temu mój kumpel spotkał Kanadyczyka, który był w podrózy dookoła świata. Kawałek z Albanii do Polski pokonał na rowerze, który dał mojemu kumplowi w zamian za zakupy żarcia na dalszą drogę :)

www.billyrioux.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie moto proponujecie? Tak w cenie do 1000-2000PLN.

Na taki wyjazd oczywiście

Może nie jestem do końca w temacie, ale w tej cenie zawsze będę polecał etz 250/251 (ze wskazaniem na tą 1. :D ) w praktyce > 24 tys km bezawaryjnie (raz tylko pod domem, na szczęście, padło koło zębate).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie :D

 

Czekałem na ten moment kiedy będę mógł wreszcie ten temat zakończyć... i życzę Wam takiej wytrwałości :biggrin:

 

Za kilka dni wyruszamy. Piszę już dziś bo jeszcze chcę odwiedzić rodzinkę przed wyjazdem i nie będzie czasu na internety...

 

 

W każdym razie marzenia się spełniają :P

 

Trzymajcie kciuki! Nie jest to wyjazd taki jak planowaliśmy na początku ale niestety, nie można wszystkiego.

W każdym razie jedziemy dookoła świata jednak w lewo czyli pojedziemy na zachód a wrócimy ze wschodu. Będziemy też w Himalajach i tam czeka nas 3tygodniowa wędrówka przez góry. Jedziemy we dwójke - ja i żona. Mam nadzieję, że będzie fajnie i tych lat stawiania wszystkiego na jedną kartę nie będziemy żałować.

 

Serwus

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dziękuję! Wróciliśmy ogólnie. Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia to część już umieściłem na stronie:

http://www.easyriders.pl/rtwdiaporamy.html

 

Warto mieć włączone głośniki gdyż jest też dźwięk.

 

Teraz siedzimy na tzw. bezrobociu (konsekwencja wyjazdu - utrata pracy) i jest ciężko ale było warto!

Nie był to wyjazd jak dawniej planowaliśmy typowo motocyklowy. Poruszaliśmy się różnymi środkami, motocyklem oczywiście także. Wynikało to z ogromnego kosztu jak na nasze możliwości...więc z pewnych rzeczy albo trzeba było zrezygnować albo w ogóle nie jechać. Tej drugiej opcji nie braliśmy pod uwagę.

 

Wyjazd był zorganizowany na własną rękę bez pomocy jakichkolwiek biur i pośredników.

Byliśmy we dwójkę. Z Poznania wyjechaliśmy na zachód a wróciliśmy ze wschodu jak planowaliśmy.

Fajne uczucie zrealizować marzenie. Daje siłę w trudnej obecnie rzeczywistości.

 

Pozdrowienia

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz siedzimy na tzw. bezrobociu (konsekwencja wyjazdu - utrata pracy) i jest ciężko ale było warto!

 

 

Tobie moze jest teraz ciezko, ale zrobiles cos, czego prawdopodobnie nikt z twoich bliskich (nawet tych zarabiajacych kupe kasy) nie osiagnie. Gratuluje i oczekuje szybkiej rozbudowy stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! Wróciliśmy ogólnie. Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia to część już umieściłem na stronie:

http://www.easyriders.pl/rtwdiaporamy.html

 

Warto mieć włączone głośniki gdyż jest też dźwięk.

 

Teraz siedzimy na tzw. bezrobociu (konsekwencja wyjazdu - utrata pracy) i jest ciężko ale było warto!

Nie był to wyjazd jak dawniej planowaliśmy typowo motocyklowy. Poruszaliśmy się różnymi środkami, motocyklem oczywiście także. Wynikało to z ogromnego kosztu jak na nasze możliwości...więc z pewnych rzeczy albo trzeba było zrezygnować albo w ogóle nie jechać. Tej drugiej opcji nie braliśmy pod uwagę.

 

Wyjazd był zorganizowany na własną rękę bez pomocy jakichkolwiek biur i pośredników.

Byliśmy we dwójkę. Z Poznania wyjechaliśmy na zachód a wróciliśmy ze wschodu jak planowaliśmy.

Fajne uczucie zrealizować marzenie. Daje siłę w trudnej obecnie rzeczywistości.

 

Pozdrowienia

Wyatt

 

Gratuluję !!!!!! :clap:

Widzę i wiem że marzenia si e spełniają.

Może i mi będzie keidysdane objechać świat ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc

jedno pytanie a gdzie motocykl (motocykle) ?????- wiem wiem pisałeś

 

ofttopicznie wszytkim zainteresowanym podróza dookoł swiata nie na motocyklu

polecam zainteresowanie sie biltami lotniczymi RTW

generalnie najtanszy RTW jest do kupienia za około 5000 zł (ale nieciekawa opcja)

za 10000 zł. sa juz naprawde fajne kombinacje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...