Skocz do zawartości

Zakupiłem moto.. ( POCHWALE SIĘ) :)


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem yamahy dt 80lc2. Od pierwszego momentu jak się nią przejechałem pokochałem ją:) Mówią że Dt-ki są ciezke itd ale mi się ja świetnie prowadzi i jest bardzo zwinna . Motorek może wizualne nie jest najlepszy ale technicznie jest porostu ideał. Nie wiem jaki jest jego v-max narazie jechałem troszkę ponad 60 na 4 biegu bo opony ma duże kostki i motor mieczuje się dobrze na asfalcie. Myślę ze pójdzie koło 80 bo ma przełożenie na moc. Ogółem jestem bardzo z niej zadowolony . Narazie dużo nie jeździłem ale z tego co próbowałem świetnie jeździ się w terenie;) ehh świetny motorek i cieszę się ze dołączyłem do licznego grona ich posiadaczy:) pzdr

 

ps. Fotki rzucę później:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki:) Jest to rocznik 93 ma troszke ponad 21tys przebiegu jest ksiazki serwisowa , manual i jakies Niemieckie dokumenty ale niepelne.. Dalem 2000zl ale dam rade jeszce zarejestrowac. Na foto ma posciagane kierunki podnozki pasazera itd ale mam to wszystko ale niezalozzone:) Juz odbylem dzis mala wyprawe w teren i jestem zachwycony:) aha najwazniejsze oto foto:) http://www.bikepics.com/members/apriliaaf1...1futura/93dt80/

aha zapomnialem dodac ze ma caly sportowy uklad wydechowy gianelli:) wiec jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan naprawde dobry ale albo podnıes tez przod albo obnız tyl bo tak wyglada oblesnıe :)

Ogulnıe gratulecjıe sprzeta, nıech sluzy dlugo! I obys szybko wsıadl na cos lepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki widze są spoko żeby nie powiedzieć że nówki.

tak sa to noweczki jeszce są na nich te czerwone paski po bokach poprzedni wlasciciel mowil ze zrobil na nich może z 20km. Tumik jest super motorek świetnie na nim chodzi. A tak ogulem to kupilem ją od naszego forumwego kolegi ENDURO wiec on ma pojecie co robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...