Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano, ok. 8mej, W-wa, ul. Światowida na wysokości Carrefour'a czarne moto miało dzwona z puszką. Nie kojarzę marki. Gdy przejeżdżałem, już było pozamiatane, stała karetka, ciemny kask leżał na chodniku, ktoś wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolejny wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

Trakt Brzeski w Warszawie, godzina 9:15 kolizja kilku samochodów i motocyklisty. Motocyklista nie przeżył."

 

za Antyradio godz 9:45.

[']['][']

 

 

Czy to ... ktoś z forum?

 

Odgrzebuje trochę ten temat, ale rzadko tu zaglądam. Nie wiem czy należał do naszego forum, ale tu jest krótka informacja o nim. Możliwe że ktoś z was go spotkał.

http://www.suzukicruiserclub.com/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.katywroclawskie.gmina.pl/aktual...php?news_id=789

 

Facet na R1 (kumpel kumpeli). Ponoć wbił się tak w samochód, że jego gałki oczne zatrzymały się na szybce od kasku :notworthy: Człowiek jeździł nie rok i nie cztery, ale nie stronił od emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.katywroclawskie.gmina.pl/aktual...php?news_id=789

 

Facet na R1 (kumpel kumpeli). Ponoć wbił się tak w samochód, że jego gałki oczne zatrzymały się na szybce od kasku :wink: Człowiek jeździł nie rok i nie cztery, ale nie stronił od emocji.

Echhh, znowu to wyprzedzanie na podwojnej ciaglej. Niestety dla wielu to wciaz standard.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj na Arkuszowej kolo12-13 Samochód najechał na tył ER6 Niebieski rej WB . Młody kierowca został odwieziony do szpitala BIelańskiego..

 

Znaczy sie wjechał Omega klasycznie w dupe motocykla

a motocyklista cos tam z kostka miał to go odwiezli do szpitala , podobno ,,młody" kiela 22 lat

 

Wina Opla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu byl dzis wypadek na Dabrowskiego kolo Botanika. Triumph, moto masakra, chlopak ma ponoc polamane nogi.... to juz drugi Triumph, w sobote na Triumphie byl smiertelny :notworthy:

 

 

Pare dni temu pod Obornikami 5 motocyklistom zajechal droge blaszak - nie zyja.

 

Czy wiecie kto mial te wypadki ??

Edytowane przez Słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Czytam , jeżdżę, obserwuję i tak od 62 roku.

Nasuwa mi sie pytanie :czy jest to błąd w szkoleniach .

Powinno się przypominać 100 razy - aby jeździć z taką prędkością , aby panować nad motocyklem , lub inaczej jeździć z prędkością bezpieczną.

Dzisiaj do pracy pojechałem Hondą MTX 125. Warszawa -korki - jadę 20 km/h pomiędzy samochodami - tj bezpiecznie , ale koledzy na przecinakach wyprzedzają mnie i idą 80 km/h - wg mnie to przesada i za szybko.

Nie wspomnę o jeździe po W-wie ponad 200km/h bo to też chyba za szybko.

Może ktoś to przeczyta zanim mnie wytniecie i będzie żył.

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.08.07 okolo 40 km za Płońskiem smiertelny wypadek motocyklisty. Bylo troche mokro, najechal na pas rozdzielajacy pobocze od pasa ruchu, wpadl w poslizg, wynioslo go na srodek gdzie najechal na pasy rozdzielajace kierunki. tam sie wywrocil i wpadl prosto pod kola samochodu.

 

[']

Edytowane przez mrf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...