Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. 16:40 przejeżdżałem obok wypadku na Puławskiej przy McDonalds (odc. między Ursynowem a Mysiadłem), na boku ale z całym przodem leżał niebiesko biały sport, driver (a przynajmniej mi się tak wydaje) był przytomny siedział na jezdni. Była już straż i policja karetka akurat dojechała... Czy ktoś wie coś więcej? W jakim jest stanie? Wypadek miał miejsce na jezdni z w stronę W-wy, moto leżało metr przed skrzyżowaniem.

 

Byłem tam koło 17:10. Motocykl jeszcze leżał. W uliczce prowadzącej do McDonalda stała stara Omega (A) i strażacy zabezpieczali w niej bak (motocykl trafił kolo wlewu paliwa).

Wyglądało jakby Omega jadąca od strony Warszawy skręcała w swoje lewo do Maca, były korki, więc samochody ją puściły a motocyklista chciał przeleciać prawym pasem. Kończy się on za samym skrzyżowaniem (przystankiem). Wina Omegi, ale w sumie jakie to ma znaczenie dla motocyklisty...

 

Też kiedyś tak się próbowałem życia pozbawić prawym pasem, skończyło się na kupie w gaciach. Od tamtego dnia hamuję przed skrzyżowaniami, nawet jak mam zielone.

 

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losiu, może znasz lepiej temat... jaka to R1? Dowiedziałem się dzisiaj w pracy że zginął ktoś z Kątów ale nie potrafili powiedzieć kto... Są u nas dwie R1 i nie widać ich na ulicach... zwolnijcie ludzie... ten wypadek z tego co wiem to: prędkość, wyprzedzanie na 3-ego i niemyślenie na drodze [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.08.2007r w Limanowej - Sowlinach miał miejsce wypadek samochodu z motocyklem , w którym zginoł mój bardzo dobry kolega "Byku" . Z tego co wiadomo wina jest po stronie kierowcy samochodu . Zginoł wspaniały człowiek , który był i JEST dla mnie wzorem motocyklisty , miał wielki zapał do tego co robi , na motorach jezdził od dziecka... oto jego strona http://www.bykufreestyle.com oraz http://www.xraiders.republika.pl . Niech spoczywa w pokoju... [*]

Edytowane przez kubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym około godziny 14:00 w okolicach Kamienia Pomorskiego miało miejsce zderzenie samochodu z motocyklem.

Niestety nie widziałam tablic rejestracyjnych wypadek była poważny na miejscu były dwie karetki, policja, straż pożarna oraz helikopter ratunkowy, motocykl był w dwóch częsciach...

akcja ratownicza trwała.... - czy ktoś coś wie na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://akuma.ru/article.aspx?control=contr...e.ascx&uid=4943 Sorki za te namolnegołe foty u góry, ale tu akurat najważniejsza jest seria zdjęć poniżej... Dają - powinny dawać - niejednemu do myślenia, zanim doda gazu...

Te zdjęcia już były wielokrotnie, a poza tym to ten temat ma służyć informowaniu o wypadkach pod kątem: kto, gdzie i przede wszystkim DLACZEGO a nie wklejaniu fotek rodem z ogrish dot com...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...