Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziś;

ulica puławska na wysokosci 1 przecznica S od salonu Sokółki;

godzina 19:20;

akurat jechalem samochodem na S; ale na przeciwnym pasie widziałem już policję, karetkę leżący motocykl i skasowany z tyłu samochód;

 

ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat...=1182017037.253

 

16.06.2007 - Czeladź, Śląskie - kierowca i pasażer (5 letni chłopiec) ranni

czytam niektore komentarze i az szlag moze czlowieka trafic

 

Trzeźwy?

Żadko spotykane wśród motocyklistów zjawisko.Ciekawe jak długo policja będzie bezradna i jak długo ma zamiar tolerować jazdę po ulicach z prędkościami zbliżonymi do 200 km|godz.Bywam na ich imprezach - mało który siada na motor trzeżwy.

 

:icon_razz: :P :banghead:

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18.30 w miejscowości Zdenek (powiat tarnogórski), na ulicy Głównej, kierujący motocyklem marki WSK stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w betonowy słup. W wyniku odniesionych obrażeń 16-letni motocyklista zmarł. (*)

 

http://www.policja.katowice.pl/aktualnosci1.htm

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w nocy zginął motocyklista wracający z mazur. Gość pracował w tej samej firmie w, której prauje moja żona, w Warszawie. Podobno miał bliskie spotkanie z łosiem, albo podobnym zwierzęciem. Więcej szczegółów na chwilę obecną nie znam

 

Radek zginął wracając do Nowego Dworu Mazowieckiego gdzie mieszkał. Miał 24 lata ;( [*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek śmiertelny w Nieszczycach

2007-06-17 11:03:42

 

Kierowca motocykla nie żyje, pasażerka z urazem kręgosłupa znajduje się w lubińskim szpitalu.

Dzisiaj nad ranem dyżurny lubińskiej komendy otrzymał zgłoszenie od karetki pogotowia, o groźnym wypadku na drodze w Nieszczycach (gm. Rudna).

28-letni kierowca ze Środy Śląskiej na łuku wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słupek. Zginął na miejscu. Pasażerka, mieszkanka Lubina ma uszkodzony kręgosłup. Uraz jest poważny, na szczęście nie zagraża życiu dziewczyny.

- Przyczyny tego zdarzenia ustali prowadzone w tej chwili postępowanie – poinformowała nas Elwira Zboińska, oficer prasowy KPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek zginął wracając do Nowego Dworu Mazowieckiego gdzie mieszkał. Miał 24 lata ;( [*][*][*]

 

miałem przyjemność zamienić z nim kilka słów jak odbierałem Majkę z pracy. Też kiedyś jeździł na Bandicie. Mieliśmy się kiedyś spiknąć na smiganie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś czarna seria!

Wczoraj rano dopracy roztrzaskana żółta chyba Honda na ul. Spisaka, dzisiaj wracając z pracy w kawałkach choper na ul. Kompanii Kordian, wszystko to w Ursusie i w obu przypadkach nie wiem co z motocyklistami.

Dajcie znać, gdyż nie było ich na miejscu wypadku już.

Chyba sprzedam mój motocykl.

 

Bądźcie ostrożni. Pzdr Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jestem starą kobietą, która posiada wyobraźnie, która też spełnia swoje marzenia, jedna z nich to motocykl, uwielbiam jazdę dwoma i czterema kółkami ale jest "ale", które widziałam dzien po dniu, brrrr....

 

Do znudzenia będę kończyć. Uważajcie na siebie!

 

Pzdr. Anita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś czarna seria!

Wczoraj rano dopracy roztrzaskana żółta chyba Honda na ul. Spisaka, dzisiaj wracając z pracy w kawałkach choper na ul. Kompanii Kordian, wszystko to w Ursusie i w obu przypadkach nie wiem co z motocyklistami.

Dajcie znać, gdyż nie było ich na miejscu wypadku już.

Chyba sprzedam mój motocykl.

 

Bądźcie ostrożni. Pzdr Anita

Spokojnie na rozstanie z moto bedzie jeszcze czas jak bedziemy mieli 90 lat.Odnosnie chopera na Kompanii Kordian to nalezy on do mojego kolegi bylem na miejsci kolega zyje,jest w szpitalu ma troche plecy przytarte,jak ustalilem na miejscu najechal go na swiatlach kierowca hondy accord a nastepnie zbiegl z miejsca wypadku.Pojazd odnalezli policjanci z KP Ursus przy Lidlu jakies 500 m dalej , a nastepnie w wyniku podjetych dzialan operacyjnych ustalili miejsce pobytu kierowcy ,ktorego nastepnie zatrzymali pan wydmuchal 2,4 promila co wy na to? :notworthy: BARDZO WIELKIE DZIEKI DLA POLICJANTOW ZA SZYBKA I SPRAWNA AKCJE. bzyk07 Apel do wszystkich jezeli mozecie to ustalcie swiadkow zdarzenia podaje tel do KP URSUS 022-662-63-53 LUB 54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Tomek za informacje.

Z okna widzę, że policja jeszcze się kręci w miejscu wypadku. Nie potrafię opisać emocji, jakie wywołuje taki widok... Zawsze boję się tego najgorszego, że przez czyjąś głupotę !!! ....

Pozdrów i usciskaj biedaka, którego to spotkało. Całe szczęście, że jest cały.

Pzdr.

Uważaj i Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...