Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Stalowej Woli też wypadek:

http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=8234

 

Przejeżdżałem tamtędy około 16.20 i kierowcy motocykla już nie było - został odwieziony do szpitala. Miejsce nie wglądało źle - auto nie dostało mocno, motocykl jak na zdjęciach - spora szansa na krzywą ramę.

 

Nie chciałbym się wypowiadać ostatecznie, ale podejrzewam, że motocykliści chcieli poodkręcać na parkingu przed CH na ul. Niezłomnych (fajne miejsce), ale nie udało się dojechać...

 

Szkoda każdego - chłopaka na motocyklu, osoby, która kierowała autem, motocykla, auta i głodujących dzieci w Afryce...

 

Zabrakło wyobraźni, instynktu, refleksu.

Jeśli nie Hayka, to co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co z motocyklistką, która miała wypadek dziś po 15.00 w Pułtusku (droga nr 61, ul. Warszawska, obok stacji benzynowej przy wjeździe do Pułtuska). Dziewczyna była nieprzytomna, w trakcie upadku przejechał po niej dodatkowo inny motocyklista (też poszkodowany w tym wypadku). Całość wyglądała bardzo poważnie.

Mamy nadzieję, że będzie dobrze?

 

http://pultusk.tio.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7104%3Atragiznie-w-jeewie&catid=234%3Anr11&Itemid=234 niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dscn0301.600.jpg

 

dscn0311.600.jpg

 

Na ul. Radwańskiej przy ul. Inżynierskiej volkswagen passat zawracając nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z nadjeżdżającym motocyklem.

Mężczyzna prowadzący motor trafił do szpitala na obserwację. Motocykl jest rozbity. Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 16.

 

http://expressilustrowany.pl/wypadek-na-radwanskiej-volkswagenem-w-motocykl,artykul.html?material_id=4f662731b564daa376020000&4ce3e2767233c7ff52020000-zdjecie=4#zdjecie

13703312764b45157fd8fe5.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę mała stłuczka w Legionowie, z tego co widziałem z daleka, to chłopak jadący między samochodami nie wyrobił się i otarł o prawidłowo jadący samochód. Skończyło się szlifem ale bez większych obrażeń.

 

A tak przy okazji i w temacie: jeździłem trochę w sobotę i sorry Panowie, ale jak widziałem niektórych z nas, którzy w te pierwsze ciepłe dni, zachowują się tak jak by koniecznie trzeba było sprawdzić czy motocykl dalej idzie na koło i czy jeszcze rozpędzi się w mieście do tych 170km/h, to powiem wam szczerze, że sam miałem ochotę dzwonić na Policję żeby ich wszystkich pozamykali! I nie dziwię się, że od razu tyle wypadków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...