Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W nocy z piatku na sobote zginął w płońsku na rzemieślniczej motocyklista Marcin Z.

Może ktoś ma jakieś info. Ja narazie wiem że sprawe prowadził prokuratura . Nie znana jest data pogrzebu.

Osobiście nie znałem ale czasem śmigam z ludzimi z płońska.........

Szkoda wielka szkoda chłopaka... :(

Jak by ktoś coś wiedział kiedy pogrzeb ewentualnie co sie stało ,niech napisze. Z racji że był to dlugi wekend nie wiele informacji jest dostępnych.

 

czyt. post wyżej kurde kolega też właśnie rozstrzaskał się o betonowy przepust........... ah szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Włocławek. Motocyklista potrącił jadącą rowerkiem dziewczynkę. Sam uderzył w stojący na poboczu samochód. Zginął na miejscu.":

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110816/WLOCLAWEK01/62582385

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...odnosnie wypadkow to okolo rok temu wjechal mi koles w plecy intrudera jak stalem na swiatlach i czekalem na zielone na pasie tylko do skretu w lewo a on chcial sobie zrobic tym pasem wyprzedzanie i mnie zawinal.........stracilem lewe podudzie i zaczynam sie dopiero teraz uczyc chodzic na protezie......ale juz smigam na kasce z koszem:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gdynia.naszemiasto.pl/artykul/1037083,gdynia-wypadek-na-ul-hutniczej-motocykl-zderzyl-sie-z,id,t.html

 

Chłopak z mojego miasta. Mijał korek, inny samochód wpuścił kierowce samochodu osobowego, motocyklista nie zauważył tego i zderzył się. Niestety chłopak nie przeżył. Miał 26 lat.

 

Podobno jechał w zwykłych spodniach i bluzce/bluzie.

Edytowane przez toOczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...