Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,390169...na_Ochocie.html

 

Kierowca skody octavii wymusił pierwszeństwo podczas zawracania - mówi Marcin Gałuszko z "Raportu na gorąco". Motocyklista z urazem barku trafił do szpitala.

 

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano ul. Swiderska (warszawa) w stronę centrum, czarny seat, podobno 2 osoby poszkodowane (chłopak i dziewczyna)

 

zna ktoś konkrety co z ludźmi??

 

dokladnie ul. Mysliborska, skrzyzowanie z ul. Kasztanowa.

 

Kierowca i pasazerka sa juz w domu. Ogolne potluczenia, niegrozne.

TasmaN

Ogar205 -> WSK125 -> XJ600S -> GSXF750 -> CBR900RR

 

www.everydaybikerslife.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zde...,wiadomosc.html

 

Kolejny tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. Na drodze numer 30 Zgorzelec-Jelenia Góra w powiecie lubańskim motocykl zderzył się z samochodem osobowym. - Nie żyje motocyklista i jego pasażerka - powiedział Wrocław Kamil Rynkiewicz z dolnośląskiej policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co się stało w Lesznie na alejach konstytucji 3 maja w okolicy zjazdu na Jana kiepury?

jechałem jako pasażer puszką w okolicach 21 godziny, stały dwa pałowozy z włączonymi światełkami i jeden bus ŻW, moto stało kawałek dalej, chyba coś mocno chromowanego, szarowka sie robiła wiec za dużo nie widziałem, nie wyglądało na poobijane, choć jadąc pół godziny później z powrotem ktoś zbierał jeszcze coś z drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.08 w Baranowie przed Kępnem wieczorem motocyklista uderzył w auto które wymusiło pierwszeństwo (lewoskręt) :banghead: Motocyklista zmarł w szpitalu, pogrzeb we wtorek albo środę w Byczynie jak ktoś wie coś więcej to niech pisze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radomsko – zginął motocyklista. 9 sierpnia około godziny 18 na drodze W-484 w miejscowości Gałkowice Nowe doszło do tragicznego wypadku. 22-letni kierujący motocyklem suzuki jadąc w większej grupie amatorów jednośladów zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku fordem fokusem kierowanym przez 47-latka. W wyniku wypadku śmierć poniósł kierujący motocyklem natomiast jego pasażera hospitalizowano. Pasażerka forda oraz kierujący innym motocyklem, który także brał udział w tym zdarzeniu zostali przewiezieni do bełchatowskiego szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

 

Komunikat KWP Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - godzina 15:06 motocyklista jadący najprawdopodobniej hondą cbr spotkał się na środku skrzyżowania z samochodem skręcającym w lewo. nie wiemy jak dokładniej doszło do wypadku, ponieważ motocyklista pojawił się praktycznie znikąd (jechaliśmy za samochodem, w który uderzył motonita, także usłyszeliśmy jedyne trzask a potem całą scenę). Na pewno na chwilę stracił przytomność, a gość (sprawca?) dał nam takie wrażenie, jakby nic się nie stało.

 

czy ktoś coś wie więcej?

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.08.09 Warszawa.....Nie wiem jak do tego doszło,mam dostęp tylko do fotek.

Jak dowiem się coś więcej to bankowo dam znać

 

 

 

http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-80510944.jpg

 

http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-80510945.jpg

 

http://grono.net.s3.amazonaws.com/gallery-80510947.jpg

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą w radiu mówili o śmiertelnym wypadku w Rumi ; 32 letni motocyklista jechał do Gdyni i uderzył w bok mercedesa. policja ustala przyczyny wypadku.

 

Gośka

 

http://www.moja-rumia.pl/artykuly/1150/

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu widzialem jak na mokrej drodze nagle gliniarz wyskoczyl na trasie K-ce - Poznań (wysokość Piekar) z lizakiem jest 80 motocyklista jechałok 100 odruch hamowania gwaltowny kazdy wie jak sie reaguje gosc przyblokowal kolo i gleba -na szczescie nic mu sie nie stalo widzialem ze podnosil chyba starego bandita byl tylko brudny z jezdni ,blota

Ale mam pytanie ...Czy gliniarze nie mogą sobie odpuscic jezeli motocuklista jest zbyt blisko? i nie wyciągac lizaka ?-idioci maja strzec bezpieczeństwa ruchu a nie je łamać

pozdrowienia dla wszystkich i przewidujcie takie sytuacje jak i inne zauwazylem zetrzeba myslec za innych dla swojego dobra choc czasem sie nie da i tez gafy popełnia

 

kilka dni temu widzialem jak na mokrej drodze nagle gliniarz wyskoczyl na trasie K-ce - Poznań (wysokość Piekar) z lizakiem jest 80 motocyklista jechałok 100 odruch hamowania gwaltowny kazdy wie jak sie reaguje gosc przyblokowal kolo i gleba -na szczescie nic mu sie nie stalo widzialem ze podnosil chyba starego bandita byl tylko brudny z jezdni ,blota

Ale mam pytanie ...Czy gliniarze nie mogą sobie odpuscic jezeli motocuklista jest zbyt blisko? i nie wyciągac lizaka ?-idioci maja strzec bezpieczeństwa ruchu a nie je łamać

pozdrowienia dla wszystkich i przewidujcie takie sytuacje jak i inne zauwazylem zetrzeba myslec za innych dla swojego dobra choc czasem sie nie da i tez gafy popełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...