Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj w Toruniu na ulicy Antczaka zdarzył sie śmiertelny wypadek zginoł chłopak 27letni na początku sezonu kupił sobie Honde CBR 600rr ,śmigając ulicą Antczaka na skrzyżowaniu z Ul.Pułaskiego wymusił mu Polonez truck motocyklista poniósł śmierć na miejscu.W czerwcu miał sie ożenić.

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:

Q-de zbyt wiele zlych wiadomosci. Wylaczylem subskrypcje tego tematu. Swoja droga, mala dygresja, w poprzedni wekeend na co ktoryms moto ludzie w rekawku i krotkich spodenkach, oczywiscie bez rekawic. Chyba jeszcze niektorzy nie dorosli do swoich zabawek? Czy ktos kto ma lekcewazacy stosunek do swojego zdrowia i zycia jest rownorzednym urzytownikiem drogi?? Pozostawiam kazdemu pod rozwage. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki zyje i tyle powinno wystarczyc.Pojechalem sobie na male smiganko po wawie i tu nagle kierowca renault clio tak zwyczajnie mnie staranowal nie wiem jak mi sie to udalo , ze wyszedlem bez szwanku chyba tylko dlatego ze nie jechalem za szybko i gwaltownie nie hamowalem probowalem go ominac ale jednak mnie dopadl ,, zakladajcie dobre buty i rekawiczki przy ratowaniu sie pomoga ,karoseria otarla sie o prawa noge rysujac sie o sprzaczki a reszte przyjela sakiewka ktora jest wzmocniona stelazem wewnatrz i wiekszych strat nie bylo bo kierowca z sasiedniego pasa odsunal sie i nie wpadlem na niego,,dzieki,,Dzieki koledze motocykliscie na TDM ? Kierowca renault oswiadczyl iz jest urzednikiem panstwowym i wie co ma robic mimo moich protestow wezwal karetke a potem stwierdzil ze chce od lekarza zaswiadczenie ze jestem w calym kawalku ,,,i tego juz nie wytrzymalem bo to przeciez urzednik pewnie cba lub inny wytwor bo odrazu dzwonil do pracy i informowal o tym iz o malo nie zabil motocyklisty.Stwierdzilem ze nic od pana nie chce a on dalej ze czeka na policje bo byl wypadek i policja tez musi dac mu zaswiadczenie o wypadku bo on tak chce jak wiecie przepisy okreslaja jednoznacznie co wypadek a co kolizja.W zwiazku z tym iz WRD przyjechalo by po 3-4 godzinach pojechalem ale najpierw na alcomat co by mi urzednik nie zarzucil iz mimo tego ze jestem poszkodowanym zerwalem sie z miejsca wypadku i to tyle uwazajcie na siebie i k.....w samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z trasy i jeszcze po teraz się trzęsę. jade z kumplem trasą chybie- jasienica ok godziny 18.00 (trasa często uczęszczana przez motocyklistów), jedziemy przez las, w jednym miejscu jest dość ostry łuk (ograniczenie do 40km/h). patrzymy pełno świateł miga (karetka i 2 radiowozy) stoi samochód i motor z całkowicie zmasakrowanym przodem, gościa pakowali do karetki. Nie wiem co z tym gościem, nawet nie wiem jaki to był dokładnie motor (jakiś szosowo- turystyczny).

Pierwszy raz widziałem wypadek motocyklowy na własne oczy, zostanie mi on przed oczami do końca życie.

Ja już będę uważał, ale nie wiem czy wszyscy będą :icon_rolleyes:

Edytowane przez radzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel II liga

Mecz KSM-u Krosno z Olympem Praga przerwano po sześciu biegach. W szóstej odsłonie dnia groźny upadek zanotował 20 - letni zawodnik gości - Michal Matula. W wyniku obrażeń młody Czech zmarł w szpitalu.

http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc...&news_id=196053

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote pod Łomiankami 26.05.07 znajomy dał się przejechac kumplowi na motocyklu dzień wczesniej zakupionym Kawasaki ZX6R bodajze 1998 r. Temu podobno przy znacznej prędkości wyjechał jakiś katamaran i w niego przygrzał. Moto do kasacji nic z niego nie zostało, gośc trafił do szpitala -p rzezył ale jego stanu nie znam. Czy ktos widział może cokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużel II liga

Mecz KSM-u Krosno z Olympem Praga przerwano po sześciu biegach. W szóstej odsłonie dnia groźny upadek zanotował 20 - letni zawodnik gości - Michal Matula. W wyniku obrażeń młody Czech zmarł w szpitalu.

http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc...&news_id=196053

:P

 

Strasznie przykre ... :P ... życzę Michałowi, żeby nie zabrakło Mu żużla i na błękitnym szlaku ...

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwage na średnią wieku, z pobieznej analizy wychodzi grubo powyżej 30-stki. Zupełnie inaczej jak u nas. Ciekawe z czego to wynika? Druga młodość facetów ustawionych życiowo, którzy poszukują mocniejszych wrażeń?

 

Na zachodzie jest inny sposób myslenia. Jak odchowają dzieci i/lub się ustatkują to wsiadają na motory i jeżdżą. Śa mniej zobowiązany życiowo. I to nie tylko chodzi o drugą młodość, ale raczej o możliwość jazdy bez zobowiązań, spełnienia wszystkiego na co miałeś lub masz ochotę. I pózniej facet który marzył całe życie o motocyklu zaczyna jeżdzić. Ma mniejszy refleks itp. Często to są osoby nie przygotowane. Zwróć uwagę jakie osoby, w jakim wieku przyjeżdżają do Polski. Do Krakowa często zagladaja osoby po 30-tce.

Czy poszukują mocniejszych wrażeń, ja mam wrażenie, że chcą się oderwac od wszystkiego co wokół nich i dlatego wybór pada na motocykle.

Edytowane przez xj 600 n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj koło 19 znajomy mojego kumpla w rzeszowie w okolicach salonu Mercedesa ratował się ucieczką na pas zieleni przy około 120 km/h po tym jak ktoś zmienił pas nie patrząc w lusterko jakąś terenówką . Na pasie zieleni upadł i bardzo mocno pokiereszował sobie ręke . Kierowca terenówki uciekł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...