Skocz do zawartości

Stopery, zatyczki do uszu


Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolega tez używamy ich chyba 4sezon i sa naprawdę zajebiste .dwa rodzaje filtrow jeden bardzo cichy drugi troche głośniejszy .kazdy sobie dobierze co mu pasuje.

Normalnie można rozmawiać bo wycinaja tak naprawdę tylko uciążliwy szum wiatru.

Drogie fakt ale warte kazdej wydanej złotówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem nieswiadomy takie krotko mowiac gowniane

 

osz-zatyczki-do-uszu_3084.jpg

 

pare raze z nimi pojezdzilem. Ale jak ich mocno nie wkrece to na prawde slabo... deformuja mi sie w srodku i w sumie wychodza na zew nie dajac efektu. A przeciez nie bede stawac co kilkadziesiat km je poprawiac.

Na dniach ide do apteki po te 3M choinkowe skoro tak chwalicie. Chetnie wyprobuje. Bo dzisiaj zrobilem 130km w mocnym wietrze i w koncowce jazdy halas zaczal mnie juz denerwowac

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Te pomaranczowe " Choinkowe " mielismy w wojsku. Po krotkim czasie zostaly one wycowane ( byly 4 rozne wielkosci ) Tlumia lepiej niz piankowe ale, no wlasnie,

 

po wsadzeniu ich do kanalu sluchowego wytwarzaja nadcisnienie, nadmiar powietrza jest wycisniety. Przy wyciaganiu wytwarzaja podcisnienie ktore to jest szkodliwe dla uszu - z tego powodu w Niemczech sa one wycofane. Oczywiscie mozna je kupic ale zaden szanujacy sie pracodawca nie zakupi ich dla swoich pracownikow, co innego nieswiadome osoby prywatne.

 

Osobiscie jezdze bez zatyczek i daje rade, tyle, ze nie uzywam akcesoryjnego komina.

 

Tych z gabki uzywam na strzelnicach, na to jeszcze Pelthor.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witajcie,
w ostatnim czasie poświęciłem trochę czasu na test różnych stoperów do uszu dla motocyklistów. Testowałem zarówno jednorazówki, wielorazowe z apteki, wielorazowe firmy 3m oraz te dedykowane motocyklistą czyli Alpine MotoSafe. Zachęcam do zapoznania się z moimi obserwacjami:Test stoperów do uszu | MotocyklowyLifestyle.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z stoperów Alpine i również mogę je polecić z tym że: na trasę nadają się idealnie (tłumią szum wiatru, mają "odpowietrzniki" dzięki którym nie zatyka nam się ucho) ale jadąc przez miasto zdejmuje je bo według mnie trochę za bardzo tłumią (korzystam z zielonych filtrów a kask to S600).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby test, testowałem różne zatyczki i wg mnie właśnie te "jednorazowe" są najlepsze. I najbardziej poręczne :0

Czemu uważasz, że test jest słaby? tylko dlatego, że Tobie najlepiej było w jednorazowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...