Skocz do zawartości

Sakwy, tankbag etc. do Duki Monstera


joy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam się do przystosowania tego ultragolasa do warunków małej turystyki - o ile to w ogóle mozliwe dla tej maści.

Macie może jakies doświadczenia w ubieraniu monstera?

Czy są jakieś aksesoria "turystyczne", które nie oszpecą zbytnio?

 

Jesli tak to od razu prośba o kierunek poszukiwań..

 

Z góry dzięki

 

joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sprawach z reka na sercu moge polecic tylko jedna fime: www.deemeed.de

Polsko-niemiecka firma, ktora robi torby nie pod uniwersalny wzor, a pod konkretny motocykl. Z wygladu ich torby sa solidne - ale niestety tez drogie.

 

Mail do nich: [email protected]

Najbardziej zorientowany w calej tematyce jest szef firmy - Adam Malec, ale czesto przebywa on poza granicami RP.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeździłem w dłuższe trasy Duką zapakowaną w:

dwupoziomowy tankbag Louis

dwie sakwy materiałowe po chyba 30 litrów każda (rozpinane aby były więsze) Louis

żona z lekkim plecaczkiem Polo.

Dawało radę spakować się na tydzień.

 

Inna sprawa, że brak stelaża spowodował, że przez jakiś czas jedna z sakiew tarła o oponę tak skutecznie, ze się przetarła. Dowiedziałem się o tym fakcie w sytuacji, gdy tankując na jakiejś stacji zauważyłem pod swoim motocyklem męskie gacie. Przez chwilę zastanawiałem się, skąd męskie gacie pod moim motocyklem. To były moje gacie, które wypadły przez dziurę w sakwie zrobiorą przez oponę motocykla. :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop - też kiedyś straciłem gacie w podróży :) Jechaliśmy na DRZ400 na Węgry z dziewczyną spakowani w rolkę HeinGericke i tankbag 15-litrowy. Rolka była zamocowana na stelarzu, ale na dziurach jej boki trochę "siadły". Jeden z boków usiadł na wydechu i z lekka się przypalił. Akurat tam były moje gacie ;) 3 pary poszły się paść, a cała zawartość rolki waliła spalonym plastikiem :D

 

Na monsterze tekstylne sakwy nie powinny wyglądać źle. Przeceny w HG i Louisie akurat się zaczynają, więc może warto podjechać do Reichu/Austrii i coś sobie wybrać. Tankbag magnetyczny HG dostałem za 10 EURo, a tekstylne sakwy tejże firmy za 15 EURo (2x20l pojemności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sakwy boczne buffalo, trochę drogie ale super, nawet moja kobieta powiedziała że w to to ona ewentualnie może da radę się spakować. :lol: Są pod adresem http://www.kobimoto.az.pl/sklep/

Są to sakwy boczne TOURING jak chcesz lepszych fotek to czemu nie, daj znać.

 

Pozdrawiam Marcin.

 

PS. W planie mam jeszcze plastikowy kuferek na tył ale na to trzeba jeszcze z 1000zł. Czy ktoś nie ma motro pierdzącego stówkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sakwy boczne buffalo, trochę drogie ale super, nawet moja kobieta powiedziała że w to to ona ewentualnie może da radę się spakować.  Są pod adresem http://www.kobimoto.az.pl/sklep/  

Są to sakwy boczne TOURING jak chcesz lepszych fotek to czemu nie, daj znać.

:) Rewelacyjna oferta też sie przymierzam do zakupu na przyszly sezon czegos takiego do cb500 te TOURING sa calkiem ladne i pojemne pomyslimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie, trzeba je tylko mieć jak przymocować od spodu - zwykle są sznurki lub paski które trzeba przywiązać jakoś do motocykla. Jeśli nie jeździsz szybko to nie ma problemu.

dokladnie. Poza tym 210 bez stelaza daja rade, przynajmniej u mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...