Skocz do zawartości

Gaźnik Bing w Simsonie


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Szukałem informacji na temat tego gaźnika, lecz żaden z jego użytkowników nie dał informacji o spalaniu, kulturze pracy silnika na tym gaźniku i osiągach. Chcę zmienić gaźnik, gdyż pocznicy 16N3 już jest kompletnie zużyty i mam pytanie do Was czy warto zainwestować te 190zł w Binga. Czy czuć różnicę pomiędzy tymi gaźnikami? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim simku Sr53 miałem binga...

 

:arrow: Bardzo ładna praca silnika (nie mówie, że w zwykłym jest źle)

:arrow: Dobrze się wkręca na obroty (jak wyżej)

:arrow: Mały skok gazu --> mi się to bardzo podobało

:arrow: Spalanie miał małe ale nie wiem jakie ono było w porównaniu do zwykłego gaźnika

 

Jak masz kupować to Binga. :(

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem Binga, ale czekam aż ten sklep będzie miał dostawe :/ A zmieniając trochę temat mam pytanie: czy zbyt krótki sworzeń może być przyczyną stuków i dzwonienia silnika?? Oraz drugie pytanie: Z jaką łatwością powinno dać się wypychać łożysko igiełkowe tłoka (moje dało się wypchąć po lekkim szturchnięciu palcem). Czy to znaczy, że jest już do wymiany? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sypie sie wał :buttrock: Już gdzieś o tym Tobie pisali :(

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zbyt krótki sworzeń może być przyczyną stuków i dzwonienia silnika??

 

Za krótki o ile :?: ale raczej nie ....

 

 

Z jaką łatwością powinno dać się wypychać łożysko igiełkowe tłoka

 

To normalne :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim star classic 50 miałem binga i w sperberze s53 także... BING jest abrdzo dobry motorek dobrze kreci sie na obroty poprostu jest roznica tymbardziej ze jezdzilem na kumpla ktory mial starszy gaznik. A teraz najlepsze w S53 spalanie miałem 2 - 2.5L Wiec naprawde mało. Sądze że bing to rozsądna decyzja ale może poaptrz na allegro za jakimiś używanymi może kupisz taniej. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mialem binga w sowim Simsonie teoretycznie ten gazik byl od Simsona S70 (sprawdzalem po numerach w katalogu, w sklepie)

 

Simson super reagowal na gaz mial bardzo krótki gaz, roznicy w spalaniu nie odczulem jednak predkosc wzrosla dosc mocno nie wiem dokladnie ile bo nie mialem licznika :]

 

Pozdrawiam i polecam ten gazniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...