Skocz do zawartości

Turystyczne enduro dla niskiego?


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega chce kupić jakieś turystyczne enduro, ale problem ze wzrostem- ok 170cm i już nie podrośnie. Ja mam xtz 660 i dosięga ledwo palcami. Jest szansa, że coś takiego znajdzie i jakie konkretnie, bo ja nie potrafię mu doradzić? Dzię ki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce kupić jakieś turystyczne enduro, ale problem ze wzrostem- ok 170cm i już nie podrośnie. Ja mam xtz 660 i dosięga ledwo palcami. Jest szansa, że coś takiego znajdzie i jakie konkretnie, bo ja nie potrafię mu doradzić? Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyżej napisane -xt-eki po 90tym roku są dosyć niskie

niski jest także transalp

dr raczej odradzam -są raczej wysokie

a może jeszcze pegaso -jak bmw ale dużo tańsze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latam na transalpie i niskiej osobie bym go nie polecał.

 

mrymek - dlaczego cena dla wysokiej? Nowy GS kosztuje mniej więcej tyle co japońska konkurencja (DL650, Transalp, XT660R, itp.), czyli nieco ponad 30 tysi. Używki są do dostania w dobrych cenach, bo w Niemczech tych sprzętów są tysiące i na rynku wtórnym ofert jest multum. Starsze egzemplarze być może są nieco droższe od porównywalnych Japończyków, ale idzie to w parze z jakością wykonania i solidnością. Miałem F650GS, którego nabyłem z przebiegiem 35tys. km, natomiast w maju tego roku kupiłem transalpa z przebiegiem 30 tys. km (wiek ten sam). BMW jeździł jak nowy i nie było mowy o najmniejszej usterce, a Honda sprawia wrażenie lekko wyekslpoatowanej i drobne defekty raz na czas się pojawiają (elektryka, skrzynia biegów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam latam na transalpie i niskiej osobie bym go nie polecał.

No właśnie kwestia tylko który Transalp. Na 650 będzie się niskiemu siedziało gorzej, ponieważ ma dosyć szerokie siedzenie. Zupełnie inna sprawa to 600. Ja mam niewiele ponad 170 cm i jakoś sobie jednak radzę na 650, chociaż czasami to faktycznie troche denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...