Skocz do zawartości

dziewczynki i motory


Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to nie wiem o co pytasz - czy uda Ci się na brudne, śmierdzące 2-taktem, trzęsące, 1-osobowe urządzenie zwane crossem wyrwać małolatkę. A kto to może wiedzieć? Skoro zadajesz takie pytania to może wiesz jaką 6-tkę obstawić albo jaki będzie za rok kurs dolara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kupo łajna śmierdząca gnido wsadziłm bym ci filtr od paliwa w dupe śmieciu!!! za to co powiedziałes o crossach arbuzie walony dupolocie osrany /// :lol: sory za wyrażenia

 

 

ty widze jak szybko sie pojawiles tak szybko chcesz stad znikanc...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kupo łajna śmierdząca gnido wsadziłm bym ci filtr od paliwa w dupe śmieciu!!! za to co powiedziałes o crossach arbuzie walony dupolocie osrany /// :lol: sory za wyrażenia

 

Zaraz, zaraz co mowiles o MZ i Jawach wczesniej ??? Chyba potrafisz wyciaganc wniosek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia - szanuję crossy, a określenie miało być dosadne w aspekcie 'dziewczyn'. Dodatkowo użytkowanik 'alekoles' obraża mnie na GG. Proponuję aby Szanowni coś z tym zrobili. Generalnie chamską młodzież mam w dupie, ale młodzi na za dużo sobie dziś pozwalają.

 

Pozdrówki dla adminów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor tylko zwraca uwage... jak jesteś ciapa to nawet na lśniącej chromem i aerografoym pmalownaiem nowiutkim K5 nic nie wychaczysz... a jak masz ryjek do rzeczy, ładny uśmiech i gadane to i maszerując z buta wyhaczysz akie lale że poezja... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ jak to ładnie wygląda jak facet jedzie na ścigu a z tyłu pasażerce spod kasku wystają jasne bląd włosy. i coś w tym jest że posiadacz ostrej 600 setki jeździ z laską.

Odpowiedz jasna kobietom podobają sie motory sportowe szybkie i oczywiście markowe bo która dziewczyna posadzi swoją pupe na mz albo wsce :)

jako miłośnik motorów crossowych zwracam się do Waszego zacnego grona i pytam jak to jest z Crossami ???? jest szansa że zobaczycie fajną wieprzowinke z tyłu na Crosie ... SZEROKOŚCI!!!! :) :P

 

O Qr#a

Takiego płytkiego tematu, takiej płytkiej wypowiedzi odkąd jestem na forum niewidziałem. Bardzo mi przykro że na forum pada cień kolumny Zygmunta.

 

Pozdrawiam Sz6sty

 

PS

Pewnie chcesz mnie wyzwać ale i tak życze Tobie szerokiej drogi i wyrwania wymarzonej tapeciary

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś nikim alekoles. Nie jesteś nawet żałosny, bo wtedy byłbys "jakiś". A ty jesteś nikim, zerem. Jednak nie martw się, naturalna selekcja powinna cie w koncu nawiedzić.

 

Jesteś jak kupa. Szybko sie ja spłukuje i zapomina o niej

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kupo łajna śmierdząca gnido wsadziłm bym ci filtr od paliwa w dupe śmieciu!!! za to co powiedziałes o crossach arbuzie walony dupolocie osrany /// sory za wyrażenia
Za tego posta ja bym zrobil kopa w du.e i wynocha z forum :evil2: tak drastycznej wypowiedzi jeszcze nie czytalem ludzie szanujmy sie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kupo łajna śmierdząca gnido wsadziłm bym ci filtr od paliwa w dupe śmieciu!!! za to co powiedziałes o crossach arbuzie walony dupolocie osrany /// sory za wyrażenia

Za tego posta ja bym zrobil kopa w du.e i wynocha z forum :evil2: tak drastycznej wypowiedzi jeszcze nie czytalem ludzie szanujmy sie

:)

 

dokładnie, co on robi jeszcze na forum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...