Skocz do zawartości

Tory Crossowe


Rekomendowane odpowiedzi

Poza Łomiankami są jeszcze 2 dzikie tory w okolicy Góry Kalwarii i jeden za Wałem Miedzeszyńskim przy drodze na Anin.

 

 

jakie dzikie ??? na lipkowskiej koło wisły tor jest dobrze zrobiony, co prawda może nie ma super skoczni ale za to sam tor jest w miare dobry. POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie dzikie ??? na lipkowskiej koło wisły tor jest dobrze zrobiony, co prawda może nie ma super skoczni ale za to sam tor jest w miare dobry. POLECAM !!!

 

Na Lipkowskiej? Znaczy gdzie konkretnie? Mówimy o Warszawie? Podaj jakieś szczegóły, jak dotrzeć, z kim ew. rozmawiać w sprawie korzystania z toru.

Pozdrawiam

 

P. S. A swoją droga to WSTYD dla stolicy, że nie ma żadnego toru z prawdziwego zdarzenia. Ktoś mi wspominał na początku sezonu, że burmistrz Sulejówka miał ponoć wydzielić jakiś teren na obrzeżach poligonu, i miał tam być budowany tor crossowy. Ale zdaje się że to bzdura. Choć chciałbym się mylić.

Edytowane przez BartekJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o jakims dzikim torze w okolicach Bydgoszczy

(bo profesjonalnego nie ma :icon_mrgreen: )

 

Jest w Więcborku - z 50 km od bydgoszczy - profesjonalny - jak cos to mozemy sie tam spotkac i razem pojezdzic :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wirach w masywie ślęży buduje/odnawiam stary tor! kiedys byl unas klub i tam jezdzili ale wszystko padlo chlopaki sprzedali motory/ktos ich podkapowal ze tam jezdza ze sa tam jakies roslinki pod ochrona i musieli przestac pozniej sprzedali motory i tylko ja teraz zostalem! Trasa jest na starej jeszcze przed wojennej piaskowni porosniety wysoka trawą...wyjezdzilem juz sobie ok 300m bardzo kretej trasy strasznie techniczny tor duzo wirazy pod gore;) czesto potrafi zlapac kolo pod gore mozna wylozyc sie na plecki!!:icon_exclaim: ogulnie zajebioza..fajny podjazd zakonczony chopka mozna poskakac..teraz jest strasznie gorąco i okropnie kurzy juz sie niemoge doczekac deszczu:) ale tor jest miodzio!!! narazie zjezdzany tylko przezemnie ale jak ktos chetny do zabawy to piszcie na moje gg9631666 kiedys za czasow klubu trasa tego toru zeby niesklamac miala z ok2km naprawde jest duzo terenu do zagospodarowania...zapraszam piszcie do mniie to sie umuwimy;) pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oborniki wlkp wilczy jar profesjonalny .... nie wiem czy jeden z najlepszych w Polsce :icon_exclaim:

 

akurat wilczy jar jest w obornikach slaskich a nie wielkopolskich...

 

wie ktos gdzie jest tor w okolicach moraska pod poznaniem? slyszalem ze jest taki pol-dziki tor ale nie wiem gdzie dokladnie

Edytowane przez Marcin®
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazów koło częstochowy(w strone lublińca) : 2 tory z czego jeden to tylko 4 niewielkie hopki ustawione w jednej lini jedna za druga, natomiast drugi jest całkiem fajny i dosc duzy (jak dla mnie) (obok jest tez niewielki i dosc nierowny tor kartingowy lecz panu na r1 to nie przeszkadzało i kumojemu zdumieniu kazdy zakret brał na kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byliście w Lesznie? Po pierwsze zajebisty tor, sam piach, fajne hopy, tarka, a po drugie bardzo czyste jeziorko (zalana żwirownia) przylegające do tego toru. Jeździsz, zjeżdzasz, rozbierasz się i wskakujesz do wody, super sprawa :) Jedna hopa pozwala na oddawanie nawet 40 metrowych skoków - mierzone od wybicia do końca lądowania, ja się nie będę chwalił bo ledwie do początku lądowania tam dolatywałem ale 20 metrowe skoki można tam oddawać bez wielkiego strachu

Edytowane przez Modest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img53.imageshack.us/my.php?image=ct...mageserv3al.jpg

 

to chyba najlepsze wytłumaczenie jak dojechać ;] Pozdro.

 

PS. żeby wjechać na tor nie musisz się z nikim kontaktować

 

 

Dzięki za mapkę :-). Rozumiem, że to jest u Ciebie, w Górze Kalwarii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde za dobrze nie wiem jak wytłumaczyć, jak wjeżdzaliśmy od strony Wschowy to zaraz na początku Leszna skręcaliśmy w prawo którąś z kolei uliczkę na osiedle domków jednorodzinnych, później wjeżdzaliśmy na jakąś gruntową drogę i tą gruntową drogą jakiś 1km do toru. Miejscowi na pewno będą wiedzieć jak spytasz o kąpielisko przylegające do toru crossowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...