Skocz do zawartości

Ja chyba oszalałem kupiłem 250...


Rekomendowane odpowiedzi

Ma dokumęty światla tylko przegląd i jazda...

z tego co słyszałem to jazda crossem po ulicy to głupota(zresztą cross nie jest stworzony na ulice).Słyszałem że skrzynia dosatje ostro w dupe jak się jeździ crossem po asfalcie,nie wiem czy to prawda czy głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora postu: A co miałeś wcześniej? Bo ja mam zamiar na przyszły sezon kupić fulla ale myślałem o setce. Po Dt80 cwiartka to chyba za dużo...a jak jest u Ciebie??

 

Nie dygaj ja się przesiadłem odrazu po MTX 80 :P

sory ze sie wtroce ale masz ty chociarz prawo jazdy

 

 

Przyznaje nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te nowe zdjęcia bąbel ?

 

 

http://www.bikepics.com/pictures/406848/

 

Narazie tylko jedno :P ale jak bedze pogoda to się zmieni :twisted:

 

z tego co słyszałem to jazda crossem po ulicy to głupota(zresztą cross nie jest stworzony na ulice).Słyszałem że skrzynia dosatje ostro w dupe jak się jeździ crossem po asfalcie,nie wiem czy to prawda czy głupota.

 

A kto to jeżdzi crossem po ulicy :) chodzi o sam fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholerka...jacho 15 niezły jesteś...po 80 na 250 nieźle...chociaż w sumie to może też tak zrobie...a jak wgląda u Ciebie sytuacja z panowaniem nad takim potworem (nie jest za mocny)? P.S Ile waży Twój RM 250?

 

[ Dopisane: 11-08-2005, 00:36 ]

Poza tm to zajebista ta Twoja RM...tylko pozazdrościć... pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waży napewno mniej niż MTX o jakieś 10 kilo czyli około 95 kilo a panowanie to jest ok nie ma problemu że wyrywa mi ręce czy prubuje mnie zrzucić jeszcze troche wprawy i bedze jeszcze lepiej naraxe przejeździlem nią ok 2 godzin i już wiem na co moge sobie pozwolić i potrafie pojechać na kole i zrobić kułeczko i ine podstawowe ewolucje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...