Skocz do zawartości

prowokacja ;)


jaceks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np. mogę się wypowiedzieć jak to jest w moim mniemaniu.

Ja szanuję tak samo gości na pięknych chromowanych rumakach i motocyklistów(bądź motocyklistki) na plaskikach.

Tyle tylko że dla mnie w większej mierze goście z plastików są jakoś bardziej rozrywkowi niż reszta.Może liczy się kasa? nie wiem. bo z kolei są również wporzo goście na chopperach a niektórzy moi znajomi na przecinakach są popi.....

Mi się wydaje że nie ma co robić podziałów...

Motocyklista to zawsze motocyklista i niech tak zostanie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie spotkałem się z podziałem na ich i nas . Podobają mi się wszystkie motocykle . Mam choppera , ale chciałbym mieć też inne (wirówki także ! ) więc jak tu się dzielić ? Podziały jeśli występują są sztuczne i nieprawdziwe.Jedyny podział jaki uznaję to na ludzi mądrych i głupich.Niezależnie czym jeżdżą. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nie ma co dzielic...

jedni na jezdza na "zameczkach" :) z frendzlami wkrecajacymi sie w kola :evil:

inni lataja na przecinakach z dusza na ramieniu :P

jeszcze inni jada weteranem wesolo :D

skuterowcy w pozycji Rossiego napedzaja z wiatrem :D

endurkowcy lataja z ptakami :D

 

kazdy jest motocyklista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jedno ze plastyka to bym chciał, i moze kupie ale TYLKO co by po nocach jezdzic bo to wtedy frajda , a nic Choppera nie zastąpi mi zlociki wypady , spacerki . Ja bynajmiej takich grup nie tworzyłbym i nie tworze , jak mowie: ścigi, quady, crosy itp. uwazam za dodatkowe moto do uzywania tylko w okreslonych dziedzinach do wyszalenia sie poza tym oczywiscie musi stac jakis dostojny sprzecij w stajni zeby spokoju zaznac . Jak wypada scigiem spokojnie jezdzic ?? ja bynajmiej nie widze tego jak ZX10r jedzie 90 i zostaje czasem wyprzedzony przez puche no szok :twisted: , zresztą widac ze szlifierki ogolnie są traktowane jako dodatkowe sprzety do ewolucji bądz tylko wypadu na autostrade posmigania 3/4 h i do domu nawet po ubiorze chłopaków w stanach koszuleczki adidaski spodenki :twisted: to do zabawy , dlatego tez nie wyobrazam sobie jazdy turystycznej plastikiem... to moje zdanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl rzecz nabyta. Mam kumpla z którym smigalismy razem na Intruderach a teraz typ zasuwa ZX9R. Co prawda daję mu do pieca że kupił sobie pedalski motocykl na którym jakiś murzyn wygłupiał się w USA :) ale nie przeszkadza to razem nam jezdzic. Generalnie mam gdzieś kto czym jeździ. Znam dużo buraków na maszynach typu GSXR, CBR czy jakiś inny R i dużo spoko gości którzy też zasuwają takimi motocyklami. Znam tez spora grupę snobów na wypasionych cruiserach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że często sami użytkownicy danych maszyn robią atmosferę "inności", a nawet nie spróbowali pośmigać na innym typie motocykla. Sam się złapałem na takie coś, zanim nie przejechałem się Harleyem. Podobnie wielu miłośników chopperów niepotrzebnie patrzy na "plastikowe" maszyny jak na pocisk na dwóch kołach, na którym się tylko zaboć można. To tyle jeśli chodzi o maszyny. A ludzie ? Jak wszędzie, w każdej grupie znajdzie się wielu sympatycznych kolesi, tak samo jak typowych dupków. Do tyczy to także rowerzystów, lekarzy, prawników, górników itp.

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówią !!!! Ni ma podziałów ani drugiej grupy!!! 8)

Ni ma MY - ONI. Motocykliści to MY !!!!!!!

3 miesiące temu jeździłem DragStarem a teraz jeżdżę CBRą. Jeden i drugi sprzęt ma swój urok :!: NAPRAWDĘ !!! Pomimo tego, że każdy pochodzi z innej bajki. Nie ważna jest szybkość, nie jest istotne to czy jedziesz 90 czy 190, ważne jest czy lubisz jeździć, możesz, CHCESZ jeździć.

JA uwielbiam jeździć. Uwielbiam wszystkie motocykle: chopery, ścigi, nakedy, enduro.

 

jaceks ale czemu

i co oni sadza o was?  

A czym ty jeździsz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie ? Jak wszędzie, w każdej grupie znajdzie się wielu sympatycznych kolesi, tak samo jak typowych dupków.

Zgadza się - wszędzie są fajni, tacy sobie i ci zupełnie po******leni.

W sedno trafia wg mnie motto forum Riders: "Nie ważne co masz pod dupą, lecz co nad nią" czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chcial miec w swojej stajni chopka, plastyka, i endurke moze weterana

i do jakiej grupy mial bym sie zaliczac?

odp. do motocyklistow,

Podzialy sa sztuczne, i wywolylane przez ludzi raczej malo zaglebionych w motocyklowym klimacie

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...