Skocz do zawartości

dyskryminacja dwusuwów??


emzet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Skonczył mi się olej do mieszanki, wiec wracając z traski chciałem kupić jakikolwiek. A było mi pilno ponieważ jechałem na rezerwie. Przejechałem przez 5 stacji, nigdzie nie znalazłem jakiegokolwiek oleju 2T, na kolejnej znalazłem Castrola za 29zł. Dopiero na małej stacji znalazłem to co chciałem czyli Orlenowski Semisynthetic.

 

Czyzby stacje już zapomniały o użytkownikach dwusuwów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby stacje już zapomniały o użytkownikach dwusuwów??

 

Dwusuwów jest coraz mniej. Kiedyś było pełno syren, trabantów,wsek i tym podobnych.

Teraz nawet w skuterach i motocyklach terenowych pojawiają sie silniki czterosuwowe.

Chyba użytkownicy dwusówów stają sie wymierającym gatunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem to co chciałem czyli Orlenowski Semisynthetic.

 

 

To i tak miales szczescie ja szukam tego oleju dosc dlugo i nei moge znalezc... moje poszukiwania nie sa moze zbyt usilne i nie spedzaja mi snu z powiek ale i tak nie udalo mi sie go znalezc taki jest fakt! kolejnyt fakt jest taki ze jezdze na mixolu albo s albo tym drugim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz stacje benzynowe sprzedają tylko pieczywo nawet nie mają świec a kiedyś to było na nich wszystko :/

 

No dokładnie. Na dwóch stacjach Statoil nie mieli w ogóle NIC do samochodu czy moto, jedynie płyn do spryskiwaczy. Ale za to mogłem kupić gazete, chleb, czy zjeść hot-doga :| Ot, nasze stacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak miales szczescie ja szukam tego oleju dosc dlugo i nei moge znalezc... moje poszukiwania nie sa moze zbyt usilne i nie spedzaja mi snu z powiek ale i tak nie udalo mi sie go znalezc taki jest fakt! kolejnyt fakt jest taki ze jezdze na mixolu albo s albo tym drugim!

Hie hie - to ja mam chyba szczescie :evil:

Stacja jakis kilometr od domu a na niej dobre (i niedrogie) paliwko i oleju z orlenu pod dostatkiem (niecale 10 zl :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko - po ile u Was na stacjach jest mixol ?? na orlenie chcieli ostatnio ponad 12zł ze mnie zedrzeć za litr tego specyfiku a to już lekkie przegięcie, natomiast w Lesku zapłaciłem jedyne 7 pln :)

Widział ktoś mixol w 4 litrowych opakowaniach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...