Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jednak nadzieję, że nikt nie będzie miał obiekcji odnośnie jazdy wieczorem nie po pijaku.

 

Paweł pisze, że ma być porządek i kultura. Powinna także być rozrywka i sztuka...myślę, że będziemy zajmować się rozrywką, kulturą, sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
czy koszta przyjazdu w piątek zwiększają się' date=' tzn. czy wtedy za domek płaci się za 2 doby czy normalnie jak każdy? [/quote']

 

Nie, dobę dają za darmo :-D Oczywiście że trzeba zapłacić. Domek 3-osobowy (trzy łóżka) kosztuje 99 zł ZA DOBĘ.

 

Ze względu na całą masę innych spraw (robota' date=' żona, bachory itd...) - nie jestem w stanie w tej chwili podjąć ostatecznej decyzji o rezerwacji miejsca[/quote']

 

A ja niestety jestem w takiej sytuacji, że muszę wiedzieć kto będzie a kto nie, ponieważ MUSZĘ zrobić rezerwację domków, MUSZĘ zamówić konkretną liczbę dań na grilla. Niestety, lifi is brutal. Albo ktoś dziś REZERWUJE SOBIE JEDEN WEEKEND ŻYCIA NA FORUMOWĄ IMPREZĘ, albo nie. Proszę zrozumieć parszywą sytuację w jakiej znajduję się ja, jako organizator tego cyrku. Dzięki. Mogę wziąć jakąś poprawkę, ale MUSZĘ mieć od osób nie do końca zdecydowanych informację na PW. Wpisów w tym temacie nie będę liczył.

 

Naprawde nie wiem co bede robil za trzy tygodnie..

 

Ja wiem' date=' będę w Borkach.

 

[ [i']Dopisane: 01-09-2005, 23:26[/i] ]

Pamiętajmy, że generalnie jest to ZLOT FORUMOWY, gdzie powinniśmy rozpoznawać się po nickach/gębach/motocyklach itd. Nie starajmy się zrobić z naszego spotkania jakiegoś mega zlotu, podczas którego nie będziemy znali połowy ludzi...

 

Decydować sie kto jeszcze chce dobić na zlot! To ostatnie chwile na decyzję :P) Przypominam także, iż grill zorganizowany będzie z soboty na niedzielę, więc w piątek wieczorem sami musimy coś przygotować (może ognisko zrobimy, zrzutę na kiełbasę i tyle, zobaczymy). [/size]

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych spraw - nie ma śmigania na motocyklach wieczorem po pijaku, co będziemy egzekwować z całą stanowczością ! Może nie w temacie, ale wspominam o tym teraz, żeby nie było "ale" na miejscu.

ta a egzekwować z całą stanowczością będzie Dominik :-D

a potem wszyscy oddamy kluczyki od naszych maszyn i grzecznie zmówimy razem paciorek hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne pytanko z kwestii organizacyjnej' date=' a dotyczy tych z Wawy i okolic, czy padła już propozycja spotkania gdzieś na wylocie z miasta, celem wyjazdu w kupie , czy każdy na własną rękę? [/quote']

 

Na pewno jakieś grupy będą się tworzyć (skład zależny od prędkości przelotowych :P ) - pewnie na 1 tydzień przed wyjazdem. Trzeba pamiętać że z wawy jest 115 km więc prawie tyle co nic - chociaż wiem że w grupie raźniej :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sie chętnie zapisze do jakiejś grupy weteraniarsko - slowriderowej :-). przelotowa do 80kmh, zaprzęg. jeżeli pojade to z sz6stym w koszu. jadziem w sobote, chciałbym z rańca (jakaś 9:00), coby wcześniej dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za przeproszeniem pasuje warunek Yacowy...jeśli oczywiście "pozwolicie mi spróbować" :P Mogę jechać z każdym w sumie. Piątek o porze przedpołudniowej.

 

Może jednak są chętni do jazdy w tempie zeszłorocznym? Przejechaliśmy 160km w 5 godzin. Jest też propozycja odbicia nieco od Katowickiej i jazdy drogami węższymi, acz krętszymi wyposażonymi w widoki. Hęś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...