Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja planuję wyjechać z Gdańska około 9, mam do śmignięcia jakieś 450 km, ciężko wyliczyć czas dokładnie, ale jakoś wczesnym popołudniem mam nadzieję się zameldować na miejscu :mrgreen: Prognoza pogody na jutro wręcz wymarzona, już się nie mogę doczekać :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: Do zobaczenia :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ubędzie nam jeszcze jednego uczestnika zlotu - Xander oznajmił mi dzisiaj, że się nie pojawi, a nie ma dostępu do forum, żeby się wypisać z listy.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

 

Widze ze pierwszy po zlocie sie wpisuje,a wiec jak dla mnie bylo zajebiscie,ciesze sie ze moglem poznac tyle osob z forum ;) ,szkoda ze nie wszystkich ale braklo czasu(przyjechalem w sobote ok19).

Bawilem sie swietnie i na ognisku i na dyskotece,trochu sie wypilo i w pokoju zameldowalem sie pol przytomny ok 24.

 

Wyjechalismy(Ja ,MarianKa,Zbyhu,Draco i Dymek)ok 9rano wiec trochu wczesnie,pewnie jesczze jakiegos promila to mialem na sobie :D

 

Raz jeszcze dziekuje za zajebista impreze,na nastepny rok tez sie pisze.

Miło bylo poznac.

 

Pozdrawiam Zomb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki do przodu, jestem drugi. Dla mnie też była zajucha ;) , super było Was wszystkich poznać osobiście (oczywiście tych co byli), a szkoda, że nie było więcej wiary. Pogoda była zajebista - upojna :-D , klimaty tyż :mrgreen: . Trzeba by więcej okazji szukać żeby się spotykać i powalczyć razem :twisted: . Do zobaczyska następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Heja

Ja też już na miejscu. Ale oczywiście kawka zaliczona. Szkoda tylko że w pojedynkę.

Złapało mnie trochę deszczu ale ogólnie OK

 

Pozdrawiam wszystkich

Czekam na fotki od ZOMBA z TAMY.

Pogoda dopisała, ludziska też i ogólnie klimacik był SUPER

 

Wielkie dzięki dla ORGANIZATORÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócilem wczoraj wieczorem.Bylem tylko na 2-3 godziny ale bylo przesympatycznie ;) Salata wszystkich zagadywal,Niedźwiedź ciągle ciągnąl tabake do nosa a Dominik szukal swoich lekarstw i w tym samym czasie pil browara.Bylo fajnie :D Krótko,ale fajnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wróciłem :D Potwierdzam, było zaje**ście :twisted: :twisted: :twisted: Fajnie, że mogłem Was wszystkich poznać. Na pewno nie przegapię kolejnego zlotu 4umowego :P Ojj, będzie co wspominać :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: Mam sporo fotek, trochę się tylko ogarnę po przyjeździe i wezmę się za ich zgrywanie.

Dzięki wszystkim którzy byli, za zaj**istą atmosferę tego spotkania, no a przede wszystkim podziękowania dla organizatorów, odwalali kawał naprawdę dobrej roboty :P ;) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...