Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję że są jeszcze wolne miejsca?

 

Miejsca są, najwyżej będzie więcej niż 3 osoby na domek, ale po pijaku nie będzie chyba problemu :-) :-).

Kto ma zbędne miejce na bagaż itp. niech zabierze śpiwór czy karimate. Jak sam nie skorzysta, to pomoże koledze (czy koleżance :) :evil: ).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fellini, extra, że będziecie! :)

Dominik ręczę za nich własną osobą :(

 

He he i Fabio...... :P

 

Przepraszam za ten wpis, ale nie mogłam się powstrzymać

Sama sobie daje upomnienie i naganę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sprawie formalnej... Czy jest możliwośc przyjechania tylko na piątek do soboty rano? Jak by mi się mój misterny i chitry plan udało zrealizować, to znalazło by się dla mnie jakieś lokum?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwypfk ja mam Złe Psy' date=' mogę zabrać! Widzę, że ktoś tak jak ja ich uwielbia! Miło, miło.....

Pozdrawiam [/quote']

 

Bardzo mi miło moze bedzie okazja pospiewac razem :) .....

 

I mam jeszcze jedno pytanie mysle ze wy tam jakos to dobierace osoby do domkow bo np ja jade z kumplem na 2 maszyny i mamy domek jezeli jest 3 osobowy to nie ma sensu we 2 spac. Jade pierwszy raz na borki wiec nie dokonca wiem jak ta sprawa sie ma , ale wieze ze bedzie FAJNIE :twisted:

 

[ Dopisane: 08-09-2005, 14:32 ]

AHA i ja rowniez wezme ZŁE PSY co by napewno były :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sprawie formalnej... Czy jest możliwośc przyjechania tylko na piątek do soboty rano? Jak by mi się mój misterny i chitry plan udało zrealizować' date=' to znalazło by się dla mnie jakieś lokum?[/quote']

 

Maniek jak by co, to my Cię przyjmiemy pod swój daszek :) Nie ma problemu

 

 

 

Bardzo mi miło moze bedzie okazja pospiewac razem .....

 

Przez prawie 3 dni- pewnie' date=' że będzie okazja! :(

 

 

 

I mam jeszcze jedno pytanie mysle ze wy tam jakos to dobierace osoby do domkow bo np ja jade z kumplem na 2 maszyny i mamy domek jezeli jest 3 osobowy to nie ma sensu we 2 spac. Jade pierwszy raz na borki wiec nie dokonca wiem jak ta sprawa sie ma ' date=' ale wieze ze bedzie FAJNIE [/quote']

 

To już myślę, że na miejscu wszyscy się dobiorą i nie będzie żadnych problemów. Wszystko rozwiąże się w Borkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jakby moja "ślubna znajoma" nie miała nic przeciwko mojemu wypadowi do Borek/Borków (choroba jak się to odmienia?) to i ja się pojawię.  

Miło mi będzie podczepić się pod jakąś grupkę z wawy  

Pozdrawiam i do zobaczenia

 

Albo tak, albo nie. Przykro mi, ale przy takiej liczbie ludzi nie możemy sobie pozwolić na "może".

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...