Skocz do zawartości

no i jak to w końcu jest?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj podczas rozmowy przy piwku powstał drobny problem.mianowicie na kursie instruktor uczy mnie,że na ósemce,przed skrętem w prawo należy patrzeć w prawo(i jak najbardziej za siebie) a przed skrętem w lewo-patrzeć w lewo.z kolei kolega,który zdawał prawko jakiś czas temu stwierdził,że patrzeć ZAWSZE trzeba w prawo i na tyle,żeby się upewnić czy coś stamtąd nie nadjeżdża :D reszta znajomych niestety kurs ma już dawno zasobą i nie byli w stanie przypomnieć sobie jak to powinno być.

 

więc pytanie do kogoś kto się zna-jak to w końcu jest?

 

za konkretne odpowiedzi będę bardzo wdzięczna,bo niedługo koniec kursu i egzamin,a głupio byłoby nie zdać przez taką głupotę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez kozery powiada się, że oczy należy mieć dookoła głowy. :roll: A co do egzaminu, to mnie uczono, żeby podczas pokonywania ósemki oglądać się w prawo przy prawych zakrętach, a w lewo przy lewych.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie należy oglądać się w tą stronę w którą będziemy skręcać. Takie wymagania mają wszyscy stołeczni egzaminatorzy. Jednak niewielu z nich potrafi opowiedzieć o martwym polu lusterek które przeca posiada motocykl egzaminacyjny.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zdając w Krakowie nie trzeba było przy żadnym manewrze na placu ani sygnalizować, ani obracać się.

 

zresztą nie wiem po co to??

 

 

Zeby wyrobic sobie własciwy odruch i sie go "nauczyc"

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w drudniu mam urodziny wiec zaczac zdawac juz moge we wrzesniu bo 3 miesiace przed. Troche sie lekam tego ze w zime ale to jest silniejsze :twisted: i tak pojde i tak, oczywiscie jezeli egzaminator pozwoli. A jak w zime dostane prawko to bede jezdzil, dobrze ze kupuje motor enduro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...