Skocz do zawartości

yamaha bulldog bt 1100


Rekomendowane odpowiedzi

cóz dwie strony medalu jak masz za co latac to latasz jak bide klepiesz i spelniasz marzenia to ma znaczenie ze poza wygladem liczy sie i ekonomia jak w bandicie 1200 który bierze ponoc ponad 10l/100km bez specjalnego problemu czy MT01 która tez w okolice dyszki spokojnie idzie a wild star pali w trasie nawet ponizej 5l ale to temat do innej dyskusji... a te dane mnei poprostu interesuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dopiszę się pod prośbą Ceramica, bo też zachorowałem na BT 1100 Yamahy.

Obecnie śmigam na Marudzie 800 więc doświadczenia mam stricte chopperowe.

Maruda lubi się "walić w zakręty" ale jak to się opanuje, zaczyna cieszyć jak

cholera tym bardziej, że jak na rasowe V2 przystało - fajny dół wyciąga pięknie

moto w zakrętach. BT 1100 zainteresował mnie właśnie z powodu adaptacji

silnika i skrzyni z DragStara. Czyli klasyczne V2 ale opakowanie już bardziej

nakedowe. Oczekuję poprawy w prowadzeniu, bo już mnie nudzi rysowanie

podnużkami w zakrętch Marudą. Liczę, że Bulldog będzie mimo nieco większej

masy, przez wzgląd na konstrukcję bardziej poręczny w zakrętach.

Ale chciałbym poznać opinie uzytkowników tego moto. Dlatego bym był wdzięczny

za jakieś słowo w tej sprawie jak ma się temat "Bulldog w zyciu codziennym" :wink:

Czyli awaryjność, jazda, przyjemność, trasa.

 

kornol

Celne info z tym przednim kołem, ale chyba można by było popracować nieco

nad przednią zawiechą. Może gęstrzy olej poprawił by nieco sprawę?

Moc w Marudzie nie urzeka jak dawniej więc nie liczę w BT 1100 na jakiś

orgazm w tej sprawie. Za to cieszą mnie hamulce, bo jak ktoś wie jak to

jest w Marudzie to rozumie tę różnicę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dopiszę się pod prośbą Ceramica, bo też zachorowałem na BT 1100 Yamahy.

Obecnie śmigam na Marudzie 800 więc doświadczenia mam stricte chopperowe.

Maruda lubi się "walić w zakręty" ale jak to się opanuje, zaczyna cieszyć jak

cholera tym bardziej, że jak na rasowe V2 przystało - fajny dół wyciąga pięknie

moto w zakrętach. BT 1100 zainteresował mnie właśnie z powodu adaptacji

silnika i skrzyni z DragStara. Czyli klasyczne V2 ale opakowanie już bardziej

nakedowe. Oczekuję poprawy w prowadzeniu, bo już mnie nudzi rysowanie

podnużkami w zakrętch Marudą. Liczę, że Bulldog będzie mimo nieco większej

masy, przez wzgląd na konstrukcję bardziej poręczny w zakrętach.

Ale chciałbym poznać opinie uzytkowników tego moto. Dlatego bym był wdzięczny

za jakieś słowo w tej sprawie jak ma się temat "Bulldog w zyciu codziennym" :wink:

Czyli awaryjność, jazda, przyjemność, trasa.

 

kornol

Celne info z tym przednim kołem, ale chyba można by było popracować nieco

nad przednią zawiechą. Może gęstrzy olej poprawił by nieco sprawę?

Moc w Marudzie nie urzeka jak dawniej więc nie liczę w BT 1100 na jakiś

orgazm w tej sprawie. Za to cieszą mnie hamulce, bo jak ktoś wie jak to

jest w Marudzie to rozumie tę różnicę :bigrazz:

 

 

Witam, jestem użytkownikiem BT1100. Jeśli chcesz kolego coś więcej na temat Bulldog-a, to mamy już swoje dedykowane forum ( tylko dla Bulldog-ów ) www.yamahabulldog.com.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

jak wyglada sytuacja z częściami do tego modelu. podobno model ten gdy był w sprzedaży w ogole nie przyjął się na polskim rybku. szykuje sie na zakup czegoś fajnego za 10-11k i cholernie napalilem sie na bulldoga.

mam krótki epizod na rusiakach i jawie ts350 czas na coś poważniejszego... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle mam przeznaczone na moto wiec nie poszaleje... celuje w 2001/2002 rok, poczatek produkcji, 10-11k juz mozna cos wyrwać... przynajmniej mam taka nadzieje ;)

oprócz bulldoga nie widze innej alternatywy, no moze mt01, ale tu trzeba miec około 30k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle mam przeznaczone na moto wiec nie poszaleje... celuje w 2001/2002 rok, poczatek produkcji, 10-11k juz mozna cos wyrwać... przynajmniej mam taka nadzieje ;)

oprócz bulldoga nie widze innej alternatywy, no moze mt01, ale tu trzeba miec około 30k

 

MT przy Bulldogu to lokomotywa, to sa zupelnie dwa rozne moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTeka za tą kasę na pewno nie znajdziesz, a co do porównania obydwu to naprawdę dwa różne motocykle. MT zapie**ala a Bulldog jeździ.

 

Zresztą porozmawiaj na ich forum.

Edytowane przez szaki

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No niestety szaki ma rację, Bulldog tylko jeździ, miałem naprawdę różne motocykle i bulldog jest bardzo miłym i wdzięcznym motocyklem, nie grzeszy osiągami, ale nie jest to motocykl dla całkowitych nowicjuszy, mimo swojej niedużej mocy jest dosyć ciężki i wysoki i przez to manewry na parkingu trzeba wykonywać umiejętnie, a bikerom poniżej 178cm będzie trochę brakowało wzrostu do stabilnego stania np na światłach. Ogólnie naprawdę bardzo fajny motocykl z charakterem, nietuzinkowy, wyróżniający się w tłumie i rzadko spotykany - dlatego właśnie go kupiłem. Więc jeśli komuś nie zależy na sportowych osiągach,a cenicie sobie wygodną pozycję, kulturę prowadzenia i nietuzinkowy wygląd to jest to motocykl dla Was. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam bulldoga ale narazie rozrusznika praktycznie nie słychac. NIestety podobno rozrusznik to najsłabszy element Bulldoga. Dziwne dźwięki mogą oznaczać zużycie się części rozrusznika. Ale zwykle jeździć można z tym jeszcze długo, mam znajomego który na Virówce 535 z takim zgrzytającym rozrusznikiem jeździł 2 lata i ją sprzedał i nic nie naprawiał. Tak więc narazie nie musisz się przejmować tylko :crossy:

 

 

 

Witam,

 

Mam buldoga z 2005roku i mam pytanie do użytowników czy przy odplaniu rozrusznik tak glosno chodzi? Tak jakby warknięcie brat mial virago 750 i podobne odglosy dochodzily czy to przypadlość tych sprzętów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...