Skocz do zawartości

żarowki--ktore lepsze.ANKIETA


Rekomendowane odpowiedzi

+ BlueVision

+ Power2Night

+ SliverVision

+ VisionPlus

+ LongerLife

+ Premium

 

 

 

jakie zarówki proponujecie z wyzej wymienionych.

szukam mocnego białego swiatła do cbr.i nie wiem ktore lepsze

 

W GRE RACZEJ WCHODZA TE SZTUKI:

 

 

 

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=89463

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=86349

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To sa zupełnie różne żarówki - w pierwszym linku H4 w drugim H7, więc albo to albo to, w CBR o ile się nie mylę są H4.

Co do żarówek - mam Philips VisionPlus i naprawdę jest różnica in plus. Dodatkowa zaleta - można kupować pojedynczo. Koszt za szt - chyba z 35 zł (mam 3 sezon tę samą sztukę).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z własnego doświadczenia polecam zarówki znanej niemieckiej firmy prosukującej reflektory "Hella" Kupiłem swoja za 30 zł świeci białym światłem, choc nie całkiem na baiło ale dużo bielsze od standardu i co najważniejsze z mocy 55 W wyciąga wydajnośc setki... Mam ją juz drugi sezon i bardzo sobie chwalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takich żarówkach? => http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55337510 Pomińmy kwestię oślepiania innych użytkowników dróg, gdyż po ulicach nie jeżdże :notworthy: Na pewno wydzielają więcej ciepła niż zwykłe 60/55W, więc przez to mogą np. stopić wnętrze lampy? A jak to jest z poborem mocy, czy alternator ma jakąś rezerwę w wytwarzaniu prądu? Załóżmy, że bym wstawił taką żarówkę do enduro 2T 125, czy jego alternator zdoła wytworzyć taką moc? Konkretnie chodzi mi o moje moto i w tym jest zonk, że nie wiem jaką mocą dysponuje alternator :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam zagwozdkę (albo raczej zażarówkę :( ). Otóż mój motocykl jest w wersji japońskiej i ma żrówki H4 45W/45W sztuk diwe. Nie dość, że moc nietypowa, to jeszcze kształt kołnierza jest odrobinę różny skutecznie uniemożliwiając użycie 55W/60W (a w zasadzie takie jej obsadzenie, żeby siedziała stabilnie). Wie ktoś gdzie można kupić H4 45W/45W? LARSSON nie posiada ich w ofercie :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SirAdam

Jezeli chcesz miec dobrze rozswietlona droge i biale swiatlo to nie ma narazie na rynku europejskim nic lepszego jak "Power2Night"

Stwierdzone w wielu testach, jak i rowniez w "moim" innym forum.

Co prawda samochodowe (ale reflektor to reflektor)

Jednoznacznie i z duza przewaga wygral "Power2Night"

Fakt, drogie ale za to "przepisowe"

Za 100W mozna miec problemy, nie tylko z Policja.

Czy ktos policzyl ile pradu bierze taka 100W zarowka ???

U mnie np. pala sie standartowo obydwa reflektory z przodu jakbym zalozyl 2x100W to;

200W:12V=16,6Ampera

Dla 16A potrzebujesz juz 1,5mm2 kabel (i odpowiedni alternator), a nie w kazdym motocyklu takie grube kable sa polozone,pomijajac to czy plastykowy reflektor tyle ciepla wytrzyma.

 

Mojim zdaniem 100 Watowe zarowki sa do kitu - sa lepsze i to przy 55W.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louis może.. sprawdzałeś :?:

Nie dość, że do Berlina jakoś mi nie po drodze, to jeszcze brak takich żarówek w ofercie :( . Albo to nie są 45W/45W tylko 45W/40W..... muszę wyciągnąć i sprawdzić. Najlepiej byłoby chyba wymienić obsady w reflektorach, tylko nie wiem czy to możliwe. Wydaje mi się, że trzeba by całe odbłyśniki albo nawet reflekory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...